Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2071 bazı sorunlar

ugurcangorurum

New member
Üye
14 Ağu 2019
18
1
3
Öncelikle herkese merhaba 1 aydır next2071 kullanıyorum ve yaşadığım garip problemler var.
İlki ana yazılımı ne kadar güncellesemde sürekli yeni yazılım uyarısı alıyorum
İkincisi cihazı açıp kapattığımda tarih ve saat değişiyor
Üçüncüsü iptv den YouTube dan bir video izlediğimde pause yaptıktan sonra tekrar oynattığmda ya videodan atıyor ya da donma yaşıyorum.

Bu sorunlarla ilgili yardımcı olabilecek bir varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Test yazılımını kullanmanızı tavsiye ederim.
Ana yazılım kullanmakta ısrarcıysanız kullanıcı tercihlerinden Yeni yazılım uyarısını Ana yazılım olarak ayarlarsanız sadece yeni ana yazılım paylaşıldığında uyarı alırsınız veya uyarı almak istemiyorsanız tamamen kapatabilirsiniz. Test yazılımı kullanacaksanız da test yazılımı seçerseniz test yazılımı paylaşıldığında uyarı alırsınız.
-Tarih ve saat ayarlarında interneti seçerseniz saat ve tarihiniz değişmez.
-Son test yazılımını yüklerseniz pause problemi yaşamazsınız.

1oguzalp

New member
Üye
20 Şub 2022
1
0
1
Merhaba next 2071 ürünü yeni aldım internet portal bölümündeki ıpfox dıptv joker bilboard gibi alanları açamıyorum ne yapmalıyım. Birde filmon bölümünde tl sembolü var bu ücretli i demek.

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Merhaba next 2071 ürünü yeni aldım internet portal bölümündeki ıpfox dıptv joker bilboard gibi alanları açamıyorum ne yapmalıyım. Birde filmon bölümünde tl sembolü var bu ücretli i demek.

IPFox, D-IPTV ve Joker sistemi ücretli sistemlerdir. Serveriniz var ise gerekli bilgileri girip izlersiniz.

ugurcangorurum

New member
Üye
14 Ağu 2019
18
1
3
Test yazılımını kullanmanızı tavsiye ederim.
Ana yazılım kullanmakta ısrarcıysanız kullanıcı tercihlerinden Yeni yazılım uyarısını Ana yazılım olarak ayarlarsanız sadece yeni ana yazılım paylaşıldığında uyarı alırsınız veya uyarı almak istemiyorsanız tamamen kapatabilirsiniz. Test yazılımı kullanacaksanız da test yazılımı seçerseniz test yazılımı paylaşıldığında uyarı alırsınız.
-Tarih ve saat ayarlarında interneti seçerseniz saat ve tarihiniz değişmez.
-Son test yazılımını yüklerseniz pause problemi yaşamazsınız.

Son test yazılımını yükledim fakat pasue problemi devam ediyor malesef.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Yeni aldıgım 2071 de frekanslar güncel olduğu halde bazı kanallarda uydu sinyali yok uyarısı alıyorum

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Yazılımlamı alakalı, üretümlemi alakalı bilmiyorum, cihaz kilitleniyo, gişi çek tak yapmak zorunda kalıyorum, bazı kanallarda uydu sinyali yok uyarısı veriyor. Fabrika ayarları, eski yazılım, ilk yazılım, hepsini denedim sonuç aynı

takatuka

New member
Üye
12 Ara 2020
10
3
3
LNB kablosunu kontrol et. Mutlaka bir yerde kısa devre veya oksitlenme olmuştur. Diseq kullanıyorsan onu da kontrol etmende fayda var.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Dediğinizi yaparım, deneme amaclı başka bi cihazı taktım onda sinyal yayın vardı

dogank35

New member
Üye
9 May 2022
1
0
1
Selam. 2071 cihazımda 2 gündür "UYDU SİNYALİ YOK" mesajı alıyorum. Kabloyu doğrudan TV ye taktığımda yayınlarda sorun görünmüyor. Yazılım güncel. Ne yapmak gerekir, bilgi alabilir miyim?

JEBYJEBY

New member
Üye
4 Ağu 2021
11
4
3
MERHABALAR ; F.BAHÇE TV PAKETİ SİNYAL GİDİP-GELİYOR SÜREKLİ YAYIN STABİL DEĞİL
AYNI SIKINTIYI YAŞAYAN VARMI 2071 MODELDE