Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Amigo hd xtream ıptv

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Merhabalar. Next amigo hd cihazımın xtream ıptv bölümüne ıp tv kodunu giriyorum. Cihazım internete bağlı olduğu halde(wifi) internet bağlantinizi kontrol edin diyor. Bunu neden yapıyor olabilir. Ip tv izleyemiyorum. Cccamlar çalışıyor, sorun yok.

yeldegirmeni

0
Üye
25 Eyl 2012
18
8
3
Merhabalar, aynı sıkıntı bende de zaman zaman yazıyor "internet bağlantınızı kontrol edin" diye, kablo ile bağladım. Ayrıca son zamanlarda xtream ile iptv izlemeden çıkınca makine kilitleniyor, en son yazılımı yeniden yükledim, fabrika ayarlarına çevirdim ama bir sonuç alamadım. Extreamdan çıkınca makine kilitleniyor, böyle bir sıkıntı yaşayan veya önerisi olan arkadaş var mı?

kartal07

0
Üye
22 Mar 2015
108
113
43
Merhabalar, aynı sıkıntı bende de zaman zaman yazıyor "internet bağlantınızı kontrol edin" diye, kablo ile bağladım. Ayrıca son zamanlarda xtream ile iptv izlemeden çıkınca makine kilitleniyor, en son yazılımı yeniden yükledim, fabrika ayarlarına çevirdim ama bir sonuç alamadım. Extreamdan çıkınca makine kilitleniyor, böyle bir sıkıntı yaşayan veya önerisi olan arkadaş var mı?

Aynılarını bende yaşıyorum. Makine sürekli kilitleniyor. Son yazilim sıkıntılı. Ip tv kodum doğru, galiba artık next amigo hd cihazım son günlerini yaşıyor. Yeni bir cihaz tavsiye edebilirmisiniz lütfen?.

yeldegirmeni

0
Üye
25 Eyl 2012
18
8
3
Dostum acaba eski yazılımlara bir öncekine falan dönsek bu kilitlenme olayı kalkar mı denediniz mi?

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
Merhabalar. Next amigo hd cihazımın xtream ıptv bölümüne ıp tv kodunu giriyorum. Cihazım internete bağlı olduğu halde(wifi) internet bağlantinizi kontrol edin diyor. Bunu neden yapıyor olabilir. Ip tv izleyemiyorum. Cccamlar çalışıyor, sorun yok.
Bu sorunun aynısı bende de olmaya başladı. İnternette sorun yok. İnternete bağlandı uyarısı alıyorum. Xtream iptv ye tıkladığımda internet bağlantısını kontrol edin uyarısı alıyorum. Ücretli iptv mevcut. Cep telefonundan sorunsuz izliyorum.
Wifi aparatını değiştirdim, 21.07.2017 yazılımını tekrar yükledim yine sorun devam ediyor. Yetkililer açıklayabilir mi sorunun çözümünü acaba.

Son düzenleme: