Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

arkadaşalr tv kapanıyor kendi kendine

girginoz

0
Üye
4 Mar 2015
193
13
18
İzmir/Çeşme
HDMI kabloda ya da bağlandığı noktalarda sorun olmalı. Bendeki 32LW5500 LG tvde de ethernet girişinde sorun var, kablo ile internete bağlanmıyor. Port ışığı yanıp sönüyor.

girginoz

0
Üye
4 Mar 2015
193
13
18
İzmir/Çeşme
Aynı kabloya pc bağlayıp denediniz mi? PCde de aynı sorun olursa kablo değiştirirsiniz. Yine düzelmezse TV HDMI girişinde sorun vardır bence.

vitamin

0
Üye
26 Şub 2017
169
31
28
44
İZMİR / YEŞİLDERE
www.bynovita.com
Aynı kabloya pc bağlayıp denediniz mi? PCde de aynı sorun olursa kablo değiştirirsiniz. Yine düzelmezse TV HDMI girişinde sorun vardır bence.

aynı kablo derken cihaz ile gelen kablo kısa biliyorsunuz onu laptop bağlayıp denemedim sürekli açıp kapanmıyor bendeki ilk msjdaki gibi ben aldıkdan 6 ay sonra gibi aniden izlerken videoda var bu durum herhangi bir kanalda izlerken aniden sinyal yok deyip sadece ses gelip gidiyor görüntüde bazen geliyor gidiyordu monitör tv min duvarı gören kısımındaki hdmi çıkışına bağlı idi (hdmi kablo cihazla gelen kablo ) şimdi onu dün söktüm tv nin yan tarafındaki diğer hdmi girişinden taktım şuan burdan çalışıyor uydu cihazı inş bir daha tekrarlamaz takip edip durumu bildiririm sizlere tvnin hdm girişlerindemi yoksa uydu cihazının hdmi grişinde sorun var anlayamadım onun için hiç kimseye başvurmadım