Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba hayır TEAM desteği kesmedi yalnız artık yazılımlar görülen lüzum üzerine sadece telegram gurubundan verilmektedir.Oncelikle yapmanız gereken telegrama katilip cihazınızın sistem bilgisini içeren bir resmi bana iletmek olmalidir.Sonrasinda guruba üye olup yazılımlardan ona göre faydalanabilirsiniz.

Endam

New member
Üye
21 Eyl 2023
4
2
3
Bu yazılımı nasıl edinebilirim ? Yardımcı olurmusunuz ? Bende en son onlinede Fiber İPTV v110 SW sürümü 1.04.84 görünüyor Clap İptv eklendi çıkıyor. Son sürüme nasıl güncelleyebilirm ?

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Online güncelleme ye giriş yapın. Yeni yazılım üstte görünür

LM-Q610.FG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Endam

New member
Üye
21 Eyl 2023
4
2
3
Online güncelleme ye giriş yapın. Yeni yazılım üstte görünür

LM-Q610.FG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba
Online de Fiber IPTV v110 yayın tarihi 21.09.2022
SW Sürümünde de 1.04.84 Clap iptv eklendi şeklinde güncelleme var ve ben onlara güncelledim.
Şimdi bu durumda arnix team benim cihazda aktifmi ?
Eğer aktifse bu modülün kullanmma klavuzu yada dökümanları varmıdır ?
Yardımlarınız için teşekkürler

Endam

New member
Üye
21 Eyl 2023
4
2
3
Merhaba hayır TEAM desteği kesmedi yalnız artık yazılımlar görülen lüzum üzerine sadece telegram gurubundan verilmektedir.Oncelikle yapmanız gereken telegrama katilip cihazınızın sistem bilgisini içeren bir resmi bana iletmek olmalidir.Sonrasinda guruba üye olup yazılımlardan ona göre faydalanabilirsiniz.

Merhaba
Yazılım temini için hangi yönermeleri izlemeliyim ?

Endam

New member
Üye
21 Eyl 2023
4
2
3
Teşekkürler cevap için peki Arnix fiber iptv ye USB den m3u dosyası nasıl yüklenir ? Maalesef her yeri kurcaladım bulamadım ?