Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

artık sıra machina3d için olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
sadace türksatta animalplanet çalışıyor
Nasıl yani o da ne dermişim
Türksatta fox network var softcamı güncelleyin
5 derece ile 0.1 batı thor poverwu tamam
Bısslertamam 39 da polarıs şöyle böyle
Cccam canavar gibi
Iptv şimdilik idare ediyor
Sorun ıptv de kategori yok
Uydu da toplu tp silme yok

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Free serveri de biraz iyileştirseler iyi olacak ama zannetmiyorum.İlgilenen ve destek verecek kimse yok.
Eski bir cihaz olduğu için sanırım işin bu tarafına pek düşmezler
Zaten google amcada aratırsanız okadar çok free cccam olsun ıptv olsun satır veren siteleri bulursunuz

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Eskiden şampiyon hoca veriyordu bu konuda paylaşımları
Artık size kalmış arayıp bulmak işi

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
Arkadaşlar bende machina 3d siyah kasa uydu alıcısı var. Yaklaşık bir haftadır bende free share çalışmıyor. Benden mi kaynaklı sorun yoksa genel mi? Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Bu günlerde free server hiç bir ş
Arkadaşlar bende machina 3d siyah kasa uydu alıcısı var. Yaklaşık bir haftadır bende free share çalışmıyor. Benden mi kaynaklı sorun yoksa genel mi? Konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Arkadaşım bu sorun genel,yılbaşından bu yana bizim next machına cihazlarda free server çalışmıyor.İyi günler.

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Hangi kanalları izliyorsun bende machina 3 d cihazımla hiç bir kanalı izleyemiyorum soft key güncelleme yapmama rağmen.

Diablo

0
Üye
22 Eki 2012
25
8
3
bu yazılım güncellenmemesi yüzünden 3 gün önce machina 3d de dahil pandora ve 19500 hd cıs superior makinalarımı önceden satın aldığım next bayiye vererek satışa çıkardım. artık next harici her türlü android makina almayı düşünüyorum H.265 destekli. beni bunu yapmaya teşvik eden tüm next & nextstar yetkililerine teşekkür ederim.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Yavaş yavaş free server desteğini çekiyorlar herhalde artık
Daha önceden de bu konu hakkında açıklamalar yapılmıştı

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
bu cihaza bugüne kadar 52 ye yakın yazılım verilmiş yanılıyorda olabilirim verdiği emekler ile bu cihazı her geçen gün geliştiren DOCTOR a birileri artık dur demiş olmalı zira yeni ürettiğimiz yada üreteceğimiz cihazları satamayız diye uzaklaştırdılar bence nerede ne görev yaptığınıda bilmiyoruz sağlık olsun leblebi gibi yeni yeni cihazlarlar üretiliyor uydu sanayisinin anlayışı bu olsa gerek yok 4k yok 8k bunlarla uğraşıyorlar ne diyelim çoğumuz hemen buna tav oluyoruz buda uydu alıcısı dünyası anlayışımız.

gazialgül

0
Üye
5 Mar 2013
33
26
18
Allah doktura uzun omur versin doktur gidince next ozeliligini kaybetti durust calisanin yeri olmaz burasi turkiye

erdalcaki

0
Üye
7 Şub 2012
6
4
3
arkadaşlar artık machina 3d süper tek tüner makinalara hiç bir şekilde destek vermiyecek next bilginiz olsun herkez başının çaresine baksın benden söylemesi kaynak saglam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...