Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Astra 19 bein spors france 123 ve max

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Herkes bir paketin acildigini soyluyor bu aliexpresde bence sanki bir oyun var cccam alsin diyemi yapiyor lar gibi geldi pree cccam test aliyorum cok hizli orenga sat 16E aciyor ama bunda tik yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili FORUM DOSTLARİM belirtmek isterimki ASTRA 19* den yayın yapan BEİN-SPOR 1-2-3 ve MAX larin TAMAMI yani diğer bir deyişle C.SATELİT platformu OZEL hiç bir SERVERDE ACMAZ.! Evet bu yayınlar bazı cihazlarda bulunan bir kaç çeşit paylaşım şekli ile izlenebilmektedir.Bunun adı bugun GSHARE olur yada FUNCAM olur hiç fark etmez hepsi aynıdır.! Yarında bir başka isimle olur ben zaten bu durumu daha önce iki kez yazmistim tekrar yazmaya gerek görmüyorum.Haaa hangi cihaz açıyor derseniz BOTECH-PİKO 600 HD plus mini cihaz açıyor isteyen alabilir. Haaa ne kadar izleyebilirim derseniz işte orası muamma,belki 1 gün 7 gün yada 3 ay artık her neyse şansını denemek isteyen alıp deneyebilir.! ( Cihaz + Wifi yaklaşık 130 TL civarlarında.)

Son düzenleme:

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Herkes bir paketin acildigini soyluyor bu aliexpresde bence sanki bir oyun var cccam alsin diyemi yapiyor lar gibi geldi pree cccam test aliyorum cok hizli orenga sat 16E aciyor ama bunda tik yok
DOSTUM NE OYUNU BAŞKA DERDİM YOK DA BURDA YORUMLARA CEVAP VERİYORUZ SANKI BANA VER DİYORUM ADAMLAR İZLENİYOR MU DEMİŞ BENDE İZLİYORUM DEDİM

montilla

0
Üye
21 Tem 2013
93
44
18
Tekirdağ
ben pre ccamı 15 yıllık almıştım 2017 de kullanıyorum en iyi server sağlayıcıdır ama csat kapalı her cccamda olduğu gibi açık denilen kanallar başka kanallar olabilir ispanyanın max lari olmasın

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
DOSTUM PRECAMM NEDİR BİLMEME SANA YAZDIM BEN ÇATIR ÇATIR İZLİYORUM AMA SANKI BEN BURDA CCCAM SATIYORMUŞUM GİBİ MİLLET BİZE YÜRÜYOR BEN SORUNUN CEVABINI VERDİM YARIN DA YOLLARIM RESMİ GÖRÜRSÜNÜZ

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Bu kanallar bi cok cihazda aciyormus.redshare ile oscam ile aciliyormus.ama bizim next cihazlarda ne hikmetse acilmiyor.şans iste bizde de next cihaz var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...