Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

AV ÇIKIŞINDAN GÖRÜNTÜ ALINMIYOR

SEVHIL

New member
Üye
11 Eyl 2019
1
0
1
Yeni aldığım NEXT 2000 FTA HD mini uydu alıcısının AV çıkışından, elimde bulunan birkaç AV jack la deneme yapmama rağmen görüntü alamadım.(LCD tv den) Çözünürlükleri en düşük yapmama rağmen (576 P) yinede görüntü alamadım. LCD tv de 576 i zaten çalışmıyor.Problem AV çıkışında mı? Yoksa bu cihazların AV Jackları standart Jacklardan farklı mı?

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Bende de next 2000 hd internet machine var av çıkışı jacklar takıyorum görüntü yok

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar bu cihazın av girişi icin dogru skart almanız lazım her skart la calışmıyor next bayilerinde var bilgi icin yazdım bende önce başka aldım görüntü alamadım next bayisinden dogru olanı aldım calıştı bilginize not bu cihazlar başka aparat kabul etmiyor mutlaka bilene sorarak aparat almanızı söyleye bilirim

Son düzenleme:

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
evt arkadaşlar ben aldım yalnız bendede aynı sorun var hd den görüntü alabiliyom ama tüplü tv bağlıyom bir türlü görüntü gelmiyor bundan daha ucuz bir cihaz aldım onu bağlıyom görüntü alıyom birde hemen hemen yarı fiyatına neden göstermiyor cok merak ediyom birde icine yazmışlar katoloğunda tüplü tvde gösteri dye hani nerde cihazı geri gönderdim eğer acan varsa buruya bligi verise sevinirim

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
evet arkadaşlar next 2000 fta mini aldım çpk denedim olmadı ama sıkart kablosu varmış onu alınca gösterdi iyiki next var sorun düzeldi yani hep iyi ye devam tşkler arkadaşlar