Neler yeni

Ayrılsak da Beraberiz Yeniden Ekranlara Dönüyor

aicho

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
24 Ara 2011
Mesajlar
3,245
Beğeniler
516
Konum
Türkiye Cumhuriyeti
#1
Ayrılsak da Beraberiz Yeniden Ekranlara Dönüyor


Ayrılsakta-Beraberiz1.jpg

TRT’nin sevilen geçmiş dönem dizilerinden birisi olan ve bugün ünlü olan pek çok oyuncunun ilk kez ekrana çıkmasına imkan sağlayan Ayrılsak da Beraberiz dizisinin, yakın zaman içinde televizyona dönmesi bekleniyor. Dizinin eski oyuncularından birçoğu projede almayacak olsa da, konsept tamamen aynı kalacak.

Mint Yapım Diziye Start Veriyor

Senarist Birol Güven’in de içinde yer aldığı Mint Yapım, Ayrılsak da Beraberiz için TV 8’le anlaşmaya vardı ve artık sıra karakterleri canlandırmaları için oyuncu seçimlerine geldi. Daha önceden Hakan Yılmaz ve Janset’in paylaştığı Teoman ile Berna rolleri için bu sefer Mete Horozoğlu ve Aslıhan Gürbüz düşünülmekte.
Berna ile Teoman’ın Bitemeyen İlişkisi

Teoman ile Berna boşanmaya karar veren ve yollarını mahkemede tamamen ayırdıklarını düşünen bir çifttir. Ancak konu birlikte yaşadıkları evi paylaşmaya ve evden kimin gideceğine dair bir tartışmaya gelince, ikisi de inat etmeye başlıyor ve evden çıkmıyorlar. Uzlaşma ise şu şekilde sağlanıyor: Berna yatak odasında kalırken, Teoman salonun bir kısmını oda olarak kullanmaya başlıyor, hatta bunun için salonun ortasına bir adet paravan bile çekiliyor. Bu gerilim esnasında ortalığı daha çok karıştıranlar ise çocukları için kavga eden kaynanalar, iş kurma vaatleriyle para batıran Feridun ve onun ilişki içinde olduğu mafya babası ve adamları oluyor.

Dizide çiftimiz zaman zaman tamamen kopma, zaman zaman ise tekrar bir araya gelme işaretleri verse de, aklımızda kalan tek şey, çiftin ve yan karakterlerin diyalogları sırasında yaşanan komedi oluyo


Başarılı Yan Karakterleriyle Bir Ekran Fenomeni

Teoman ile Berna’nın yanı sıra aileleri, iş ve arkadaşlık ilişkilerinde tanıştıkları insanlar da oldukça iyi kurgulanmış yan karakterler olarak bilinmekteydi. Laptop Recai, Mucittin, Feridun Bitir, MC Erdem gibi fenomen olmuş pek çok karakteri de hayatımıza sokmayı başaran Ayrılsak da Beraberiz, bitişinin ardından kendi kopyalarını da yaratmış, ancak hiçbiri 5 sene boyunca toplamda 450 bölüm olarak yayınlanmış bu dizinin yerini tutamamıştı.

Yeni versiyonuyla yakın zaman içinde karşımıza çıkacak olan Ayrılsak da Beraberiz’e seyircinin geri dönüşünün nasıl olacağını ise ilk bölümlerin ardından görmeye başlayacağız.​
 

aicho

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
24 Ara 2011
Mesajlar
3,245
Beğeniler
516
Konum
Türkiye Cumhuriyeti
#2
Ayrılsak da Beraberiz 1.Bölüm Tanıtımı

Ayrılsak Da Beraberiz ilk bölümüyle 17 Mart Salı akşamı 19.30'da TV8'de.
Ayrılsak da Beraberiz 1.Bölüm Tanıtımı


[video=youtube;b6dklJzmHe4]https://www.youtube.com/watch?v=b6dklJzmHe4[/video]​
 

fruehling

Member
Üye
Katılım
1 Mar 2015
Mesajlar
125
Beğeniler
0
#3
Bir fenomendir. İnşallah yeni karakterler bize daha farklı bir izlenim keyfi sunar. Çünkü bu dizinin ilk karakterleri bizi çok etkilerdi. Haydi hayırlısı.