Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bazı yerel kanallarda sorun var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

armada14

0
Üye
16 Eki 2016
2
0
1
Merhabalar. Yeni bir Next 2000 HD internet Machina kullanıcısıyım genel itibariyle kullanarak ve araştırarak birçok şeyi çözdüm ama bazı yerel kanallar açılmıyor Show Tv, Atv, Star Gibi kanallar belki bazıları listede yok ? Bunun çözümü için ne yapmam gerekiyor ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Taramayı yaptırırken kör tarama seçeneği ile tarama yaptırın.

girginoz

0
Üye
4 Mar 2015
193
13
18
İzmir/Çeşme
Taramalardan önce İnternet Destekten Uydu/TP güncellemesi yapıyorum, eski frekanslar ayıklanmış oluyor.
Hazır kanal listelerini kullanmıyorum.

armada14

0
Üye
16 Eki 2016
2
0
1
Detaylı açıklamadım sanırım. Yalnız ben cihazı ip tv olarak kullanıyorum kablolu olarak internete bağlı çanak kullanmıyorum. Ve kendi ip tv listesindeki yerel kanallara bağlanmıyor. Bilgisayar kendim bir m3u listesi oluşturarak usb den yükledim diğer kanallar çalışıyor ama fox ,atv,star,show,kanal 7 gibi kanallar çalışmıyor, m3u dosyasına farklı farklı linkler ve bağlantı noktaları ekliyorum bazılarına bağlanır gibi yapıyor ama kopuyor yaptığım araştırmalarda aynı sorunu başkalarının da yaşadığını gördüm yazılımsal mı bağlantıyla mı alakalı hassas bir durum söz konusu yardımlarınızı ve çözüm önerilerinizi bekliyorum . Bu arada cihazı internetten güncelledim yazılım son sürüm ...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Detaylı açıklamadım sanırım. Yalnız ben cihazı ip tv olarak kullanıyorum kablolu olarak internete bağlı çanak kullanmıyorum. Ve kendi ip tv listesindeki yerel kanallara bağlanmıyor. Bilgisayar kendim bir m3u listesi oluşturarak usb den yükledim diğer kanallar çalışıyor ama fox ,atv,star,show,kanal 7 gibi kanallar çalışmıyor, m3u dosyasına farklı farklı linkler ve bağlantı noktaları ekliyorum bazılarına bağlanır gibi yapıyor ama kopuyor yaptığım araştırmalarda aynı sorunu başkalarının da yaşadığını gördüm yazılımsal mı bağlantıyla mı alakalı hassas bir durum söz konusu yardımlarınızı ve çözüm önerilerinizi bekliyorum . Bu arada cihazı internetten güncelledim yazılım son sürüm ...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

IPTV sorunlarınız için daha önce yaptığımız açıklamaları okuyun lütfen.! Özellikle kırmızı ile yazılmış olan kısımlara dikkat edin. IPTV stabilitesi için bir çok değişik atken bulunmaktadır,

http://www.next.web.tr/showthread.p...ullanımı-ile-ilgili-Bilinmesi-Gerekenler.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...