Neler yeni

Bilgilendirme

elliikilik

New member
Üye
Hayırlı Günler.Uydu Forum Dostlarım.
Nasip olursa 15-08-2017 tarihinde hac için yola çıkacağım. Bu forumda siz dostların bilgisinden; emeklerinden ve tecrübelerinden çok zaman faydalandım. Varsa şayet yazı ve yorumlarımda hata ve kusur özür dilerim.
Bu nedenle forumda şahsıma emegi gecen tüm arkadaşların haklarını helal etmelerini talep ediyorum.Benden yana helel olsun.
Saygılarımla.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Hayırlı Günler.Uydu Forum Dostlarım.
Nasip olursa 15-08-2017 tarihinde hac için yola çıkacağım. Bu forumda siz dostların bilgisinden; emeklerinden ve tecrübelerinden çok zaman faydalandım. Varsa şayet yazı ve yorumlarımda hata ve kusur özür dilerim.
Bu nedenle forumda şahsıma emegi gecen tüm arkadaşların haklarını helal etmelerini talep ediyorum.Benden yana helel olsun.
Saygılarımla.

Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşaallah şahsım adına hakkım helal olsun.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator

Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşaallah şahsım adına hakkım helal olsun.
ALLAH makbul hac nasip etsin size ve tüm hacı adaylarımıza varsa benden yana hakkım helal olsun bizleride dualarınıza eklemeyi unutmayınız selametle gidip gelmek nasip etsin rabbim kolaylıklar ihsan etsin.Amin

goodmen

New member
Üye
Rabbim çıkacağınız bu KUTSAL yolculukta hayırlısı ile gidip gelmenizi nasip eylesin inşallah .

cafi

Özel Üye
Özel Üye
ALLAH hac,ınızı kabul etsin hayırlısı ile gidip gelin inş tüm isteyenlere nasip eder hakkım varsa benden yana helal olsun

admo

Active member
Üye
Hayırlısıyla gidin hayırlısıyla gelin. Rabbim haccınızı ve dualarınızı kabul eylesin. Dualarınızda biz forum dostlarınıda eksik etmeyin.

Son düzenleme: