Neler yeni

Bu hellassat'i kim icat etti ?

hamdin

Member
Üye
Canagi cevir cevir yoruldum yav ne lanet bir uyduymus arkadas. Bir turlu sinyal bulamadim bana saglam bir frekans verin size zahmet bi se oyle deneyeyim.

irfan09

Active member
Üye
Usta turksatin sol tarafina elenbiyi tak sinyal orda hic boşa canak takma

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Planet Hd var gece 01 den sonra kliplere bir bak derim

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
A
Arkadaslar helsat kurdum hiç birşey açmıyor bildigin çöp uydu hispesat kullanan var mi
Neye göre çöp uydu bu uyduda paylaşımla açılan yaklaşık olarak ADULT lar dahil 130 civarı kanal var.Ustelik gayette stabil olarak yayınlar izlenebiliyor...

KARTİNKA

Active member
Üye
evet
Evet o kurulu bugün show hd tv8 ve beyaz tv hd geç açılıyor du lnb değiştim düzeldi boş kalmasın diye helsat kurdum ama çöp uydu
Arkadaşım öncelikle merhaba. Çöp dediğin uydudan yayınları ben hergün izliyorum. Günlük cccam ile.
Şampiyonlar Ligi, uefa, ingiltere , ispanya, fransa, Bulgar, Yunan lig maçları. Müzik, belgesel +18 ler, her ne kadar dilinden anlamasakta. GÜNLÜK paylasilan FREE SERVER ile BULSATCOM a ait yayınlar izlenebiliyor. Kingofsat sitesinden bu uyduya ait bulsatcom frekanslarini gir tarat. Romanya ya ait DOLCE YAYINLARI AÇILMIYOR. HA birde not Şampiyonlar Ligi uefa ve önemli bazı maçlar spor kanalı dışında Btv cinema BNT1 BNT3 Btv action RING BG Diema Diema family kanallarında yayınlanıyor.
Iyi seyirler

Son düzenleme:

ararat35

Active member
Üye
Arkadaşım öncelikle merhaba. Çöp dediğin uydudan yayınları ben hergün izliyorum. Günlük cccam ile.
Şampiyonlar Ligi, uefa, ingiltere , ispanya, fransa, Bulgar, Yunan lig maçları. Müzik, belgesel +18 ler, her ne kadar dilinden anlamasakta. GÜNLÜK paylasilan FREE SERVER ile BULSATCOM a ait yayınlar izlenebiliyor. Kingofsat sitesinden bu uyduya ait bulsatcom frekanslarini gir tarat. Romanya ya ait DOLCE YAYINLARI AÇILMIYOR. HA birde not Şampiyonlar Ligi uefa ve önemli bazı maçlar spor kanalı dışında Btv cinema Btv action RING BG Diema Diema family kanallarında yayınlanıyor.
Iyi seyirler
HİSPESAT MI HELSAT MI