Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bu hellassat'i kim icat etti ?

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
Canagi cevir cevir yoruldum yav ne lanet bir uyduymus arkadas. Bir turlu sinyal bulamadim bana saglam bir frekans verin size zahmet bi se oyle deneyeyim.

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Usta turksatin sol tarafina elenbiyi tak sinyal orda hic boşa canak takma

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Planet Hd var gece 01 den sonra kliplere bir bak derim

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
evet
Evet o kurulu bugün show hd tv8 ve beyaz tv hd geç açılıyor du lnb değiştim düzeldi boş kalmasın diye helsat kurdum ama çöp uydu
Arkadaşım öncelikle merhaba. Çöp dediğin uydudan yayınları ben hergün izliyorum. Günlük cccam ile.
Şampiyonlar Ligi, uefa, ingiltere , ispanya, fransa, Bulgar, Yunan lig maçları. Müzik, belgesel +18 ler, her ne kadar dilinden anlamasakta. GÜNLÜK paylasilan FREE SERVER ile BULSATCOM a ait yayınlar izlenebiliyor. Kingofsat sitesinden bu uyduya ait bulsatcom frekanslarini gir tarat. Romanya ya ait DOLCE YAYINLARI AÇILMIYOR. HA birde not Şampiyonlar Ligi uefa ve önemli bazı maçlar spor kanalı dışında Btv cinema BNT1 BNT3 Btv action RING BG Diema Diema family kanallarında yayınlanıyor.
Iyi seyirler

Son düzenleme:

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Arkadaşım öncelikle merhaba. Çöp dediğin uydudan yayınları ben hergün izliyorum. Günlük cccam ile.
Şampiyonlar Ligi, uefa, ingiltere , ispanya, fransa, Bulgar, Yunan lig maçları. Müzik, belgesel +18 ler, her ne kadar dilinden anlamasakta. GÜNLÜK paylasilan FREE SERVER ile BULSATCOM a ait yayınlar izlenebiliyor. Kingofsat sitesinden bu uyduya ait bulsatcom frekanslarini gir tarat. Romanya ya ait DOLCE YAYINLARI AÇILMIYOR. HA birde not Şampiyonlar Ligi uefa ve önemli bazı maçlar spor kanalı dışında Btv cinema Btv action RING BG Diema Diema family kanallarında yayınlanıyor.
Iyi seyirler
HİSPESAT MI HELSAT MI