Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

bulaşık temizliği

neet

Member
Üye
4 Şub 2019
35
7
8
Şunun sıvı temizleyicisini çıkarsalar da diğer markalara vermesek paramızı. Yerli üretim, milli sermaye.

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar siz konuyu açmış ve öneri yapmışssınız. Borla bende hiç denemedim. Ama yıllardır kullandığım eski bulaşık makinem için denemediğim deterjan markası kalmamıştı. Tuz parlatıcı ilave ama Sonu Nafile olmadı. Artık bulaşık makinesini yenileme zamanı geldi dedim. Migros alışveriş sonrası aşağıdaki bulaşık detarjanını indirimli görünce hadi son bunuda deneyelim sonuç farklı olmaz ama deneyelim görelim düşüncesinde marketten çıktım. Birkaç gün sonra deterjanı denedim amanın o DA Ne yahu bulaşık makinesinin içi yepyeni olmuş tabak çanak çatal Oha falan bu nasıl bir deterjandır Vay be Helal olsun. Bu reklam değil Gerçek arkadaşlar. Yanlız şunuda belirtmek istiyorum Tamam bu deterjan dehşet temizliyor OK. Ama aktif temizlik maddesi , içeriği konusunda bilgim yok. Yani bu kadar etkili temizlik yapan bir deterjan a dikkat etmek gerekir tabak çatal elde tekrar iyi bir sudan geçirmek gerekebilir.