Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

bulgaria sat 1.9E

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Söz konusu kanallarin cogu uygun server ve ona uygun Oscam DVB API dosyaları ile açılıyor.Bazi kanallar ise ya geç açılıyor yada hiç açılmıyor.Yani daha stabilite ne yazikki daha yok.

Koraycan

New member
Üye
9 Şub 2020
27
12
3
Söz konusu kanallarin cogu uygun server ve ona uygun Oscam DVB API dosyaları ile açılıyor.Bazi kanallar ise ya geç açılıyor yada hiç açılmıyor.Yani daha stabilite ne yazikki daha yok.
Haydar usta bir kaç yerde gördüm arenaspor1234 tandbergle çözülüyor doğru mu? Acaba

Koraycan

New member
Üye
9 Şub 2020
27
12
3
Haydar ustam. Servis ücreti versem sen bu uyduyu bana ayarlayabilir misin? Acaba
Uyducu arkadaş bana Thor uydu kurmuş.. uyduya bi ince ayar yeterli galiba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar ustam. Servis ücreti versem sen bu uyduyu bana ayarlayabilir misin? Acaba

Sevgili kardeşim bu uyduda daha henüz taşlar yerine oturmadı sürekli olarak kanallar gelip gidiyor.Size nacizane tavsiyem biraz daha bekleyin derim boşuna çanağın ayarını bozmayın.Ayrıca açı olarak iki uydu arasında 2.7 derece var bu aralıkta tek lnb ile alınamaz bu uydu ancak iki tane parmak lnb gerekir bunuda belirtmiş olayım.Tek çanakta tek lnb ile ancak en fazla 2 derecelik farklı uydular alınabilir mesela 4.8 Sirius 7 Eutelsat ^yada 7 Eutelsat 9 Eutelsat gibi...

Koraycan

New member
Üye
9 Şub 2020
27
12
3
Anladım. Amacım thoru iptal edip 1.9e çevirmek sadece. Tek Lnbden 2 uydu almak değil ustam.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sevgili kardeşim bu uyduda daha henüz taşlar yerine oturmadı sürekli olarak kanallar gelip gidiyor.Size nacizane tavsiyem biraz daha bekleyin derim boşuna çanağın ayarını bozmayın.Ayrıca açı olarak iki uydu arasında 2.7 derece var bu aralıkta tek lnb ile alınamaz bu uydu ancak iki tane parmak lnb gerekir bunuda belirtmiş olayım.Tek çanakta tek lnb ile ancak en fazla 2 derecelik farklı uydular alınabilir mesela 4.8 Sirius 7 Eutelsat ^yada 7 Eutelsat 9 Eutelsat gibi...
Anladım. Amacım thoru iptal edip 1.9e çevirmek sadece. Tek Lnbden 2 uydu almak değil ustam.

Anladım kardesim dediğim gibi daha acele etmeyin az biraz daha bekleyin sonra pişman olmayın.Bendede var bu uydu dediğim gibi durum herşey yerine bir otursun hele...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
oscam ile ok.Bulgariasat

Bu şekilde yazmayın insanları yaniltmayin oscam ile zaten ilk başından beridir açık yayınlar. Ben bunu daha önce yazdım zaten.Ama yayınlarda hala stabilite yokki.! Hiç açılmayan 2 TP var zar zor açılan var zar zor açılıp sonra duraklayanlar var.Hemen açılıp çok iyi izlenenler var.Hala yazdıklarımın arkasındayım bu uydu hala problemli herkesin bilgisine.