Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cccam neden YOK

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,802
93
aynı işlemciye sahip binlerce cihaz ve yazılım var onlar cccam da sorun yaşamazken neden next sorun yaşasın,bırakın cccam ıp dahi oynatabilyorlar.\

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,802
93
firma demeki yapamıyor
Başka açıklaması yok.

ilaki next yazılım mı kulanacam Diye bir durum yok dedim gibi birçok dönüşüm yazılım var logo ve menü ikinci planda ben cihazın verimlile bakarım.

Pro Kullanıcı

New member
Üye
30 Eki 2021
17
2
3
işlemci aynı olması, birşeyi değişirmiyor, aslında ,yazılım tecrübe işidir ,doctor gibi düşün uzman doktor var Pr. Dodoktot var, düz mantık gidelim, siyah yazılımda cccam var mavide yok donma sorunuda yok :cool:

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
firma demeki yapamıyor
Başka açıklaması yok.

ilaki next yazılım mı kulanacam Diye bir durum yok dedim gibi birçok dönüşüm yazılım var logo ve menü ikinci planda ben cihazın verimlile bakarım.

Varsa bildiğiniz dönüşüm yazılım, bizde yükleyelim

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Bence next haksızlık yapılıyor sadece next baz alınarak yorum yapılmaz bir örnekleme yapmak gerekirse botech piko funcam 19 e astradaki sky paketini açmazken lünuk olmayan cihazlarda sadece next phoenix açıyor yani beterin beteri var

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
10 yıl öncesinin cihazlarında linux son versiyon oscam ve ncam kurulu ayrıca 50 ad stalker çalışıyor.cihazın biri 256 mb diğeri 32 mb.Ayrıca server bedava, otomatik, şuana kadar ne kasma ne donma gördüm burdaki temel sorun yazılım ekibi.
kimse yanlış anlamasın haklı olarak cccam girmek izlemek isteyen insanlar var tepkileri de normaldir.Sonuçta burası forum sıkıntılar da olur tebrikler de.
Next cihazların bazılarını test ettim. Next 2000 hd, Next 2000 internet machine, next 3d gri, next 64, next minix tamamem yazılımsal sıkıntılar var, sadece next firmasında değil diğerlerinde de şuan piyasada 1.000 lira olan cihazda 100 lira olan cihazda beklentiyi karşılamıyor, yazılımlar yerli değil genelde kore, çin ne zaman yazılım konusunda birisi el atar bu iş rayına oturur.Yoksa cihaza dönüşüm yapmak, geri dönmek r232 kablo bunlar çok zahmetli işler, kırmızı ışıkta kalıp çöpe gitmemesi de imkansız, o yüzden firmanın efsane günlerine dönmesi için yazılımcılara ve bu işi seven kişilere ihtiyacı var.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Next firması sadece belli başlı cihazlarına destek veriyor,halbuki tüm cihazlarına destek verse kendisi kazanır.Artık gönüllü destek verenlerde desteğini kesti.İnsanlar zor ekonomik şartlarda aldığı cihazlardan imkanlar dahilinde sonuna kadar faydalanmak istiyor.İstediğini alamayınca elindeki cihazı yok pahasına satıp başka cihazlara yöneliyor.