Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cihaz emu şifreleri ekranı

Guneyli93

0
Üye
23 Ocak 2017
13
0
1
NeXT 2000 HD FTA kullanıyorum. Cihaz şifreleri internetten güncellenebiliyor. Türksat’ta ki malum kanalları izleyebiliyorum. Cihazdaki şifreleri görme veya key ekleme ekranına ulaşamadım. İnternette de bilgi bulamadım. Büyük ihtimalle gizlenmiş. Master Key ile görünür hale falan getirebiliyor muyuz? Bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinirim.

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
NeXT 2000 HD FTA kullanıyorum. Cihaz şifreleri internetten güncellenebiliyor. Türksat’ta ki malum kanalları izleyebiliyorum. Cihazdaki şifreleri görme veya key ekleme ekranına ulaşamadım. İnternette de bilgi bulamadım. Büyük ihtimalle gizlenmiş. Master Key ile görünür hale falan getirebiliyor muyuz? Bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinirim.
Bende gittiler sizde?

Guneyli93

0
Üye
23 Ocak 2017
13
0
1
Şu an kanallar bende açık. galiba kart paylaşımı ile açılıyor. Arada görüntü 1-2 sn donuyor sonra düzeliyor. Cihaz yeni olduğu için free IKS vermişlerdi 1 yıl.

bugün öğle saatlerinde bende de gittiler.

Bende gittiler sizde?

Bendede gittiler nasıl geri getircez

Şifreler ne zaman belli olur işte o zaman yine gelirler...

jumbojet

New member
Üye
12 Eki 2018
16
8
3
botech pıko 600 hd var bende funcamla gayet stabıl calışıyor malum kanallar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
botech pıko 600 hd var bende funcamla gayet stabıl calışıyor malum kanallar

Sevgili kardeşim bakınız soru ne imiş fakat siz konuyu tutup Botech 600 e baglamissiniz.! Şimdi bir konuda anlaşalım NDS şifreleme sistemi illegal olarak gayet stabil çalışmaz.Bosuna cihaz reklamı yapmaya hiç kimse ugrasmasin.Bu kanallar eğer sorunsuz izlenmek isteniyorsa üç seçenek vardır.1.Orijinal platform cihazında izlemek.2.Tandberg şifreler sabit kalırsa mesela 2.5 aydan beri olduğu gibi olursa 3.Bu platform hangi şifreleme sistemini kullanıyorsa ki şuan için TANDBERG hariç 2 tanedir İRDETO yada NDS eğer DCW Key sabit kalırsa izlemek.Bunun dışında İLLEGAL olarak paylaşımda sizin deyiminizle gayette stabil İZLENEMEZ.! Az önce bir başka konuya da benim yazdığımı vede kendinizi yalanlar bir mesajınızı gordum.Burada gayet stabil izliyorum derken diğer mesajinizda ise donmali izleyebiliyorum yazmissiniz.! Şimdi bu iş nasıl olacak konu aynı ama açılan iki konuya yazılan birbirine tamamen zıt iki mesaj.Bu hususta tamamen açık ve net yazıyorum FOX gurubu için şu siralar yazılan her mesaja inanmayiniz.Bakiniz bu bilgileri hiç bir yerde bulamazsınız sadece gerçekleri bilin yeter...

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Arkadaşlar bir çok cihaz denedim ama Asla next kalitesinde bir görüntü alamadım ayrıca ben bu cihazı 2 yıldır kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım okuyorum yazdıklarınızı sürekli saçma sapan şeyler benimde aynı cihaz 2 yıldırda paralı server kullanıyorum bir kez bile donmadı takılmadı ayrıca free servet free cccam kullanıyorum hiç bir sorun yok cihazın eksikleri varmı var tv 8 de bazen gidip geliyor bana göre eksik sadece pip olayı mümkünse bu olayı haydar hocam çözecektir ..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar bir çok cihaz denedim ama Asla next kalitesinde bir görüntü alamadım ayrıca ben bu cihazı 2 yıldır kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım okuyorum yazdıklarınızı sürekli saçma sapan şeyler benimde aynı cihaz 2 yıldırda paralı server kullanıyorum bir kez bile donmadı takılmadı ayrıca free servet free cccam kullanıyorum hiç bir sorun yok cihazın eksikleri varmı var tv 8 de bazen gidip geliyor bana göre eksik sadece pip olayı mümkünse bu olayı haydar hocam çözecektir ..

Sevgili kardeşim keşke elimden bir şey gelse burası sadece bir forum hepsi bu.Bu tür olayları eskiden @doktor ustadtan haber alırdık.Maalesef oda gitti bizim için NEXT bitti.Sizler bu tur seyleri en iyisi firmaya yazın bizim elimizden hiç bir şey gelmez ne yazikki.

jumbojet

New member
Üye
12 Eki 2018
16
8
3
AL BUNU ARKADAŞLARA PAYYLAŞŞ LÜTFEN BEN NEXT CIHAZIN MACHINE 3 D ALDIM SIZDEN HALENDE SIZLERLE İLETİŞİMDEYIM YAKLAŞIK 2 YLDIR

scream123

Member
Üye
7 Ağu 2019
22
26
13
nasıl izliyorsunuz malum kanalları arkadaşlar bende hep şifreli bi yolu mu var

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
en son yazılımı attım next 2000 mini hd machina ya malum kanal ları açıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Miskinc

New member
Üye
8 Eyl 2019
26
9
3
Arkadaşlar, wifi cihazı olmayıp elinde herhangi bir kanal için key olanlar next in hazırladığı şifre dosyasına kanalı eklemesini beklemeye gerek yok.
Hemen cihazınız için uygun sofcam dosyasını nextyazilim veya nextdestek internet adresinden indirin. Daha sonra bilgisayarda notepad yani not defteri ile açın ve gerekli şifreleme sisteminin bulunduğu satıra elinizdeki key bilgilerini aynı düzende gerekli bilgileri girip kaydet deyip çıkın ve usb ile cihazınıza güncelleyin.
İlk mesajdaki güneyli93 arkadaşın sorduğu şey dolaylı yoldan bilgisayarda bu şekilde yapılıyor.

lampard

Member
Üye
1 Eki 2019
55
66
18
Arkadaşlar, wifi cihazı olmayıp elinde herhangi bir kanal için key olanlar next in hazırladığı şifre dosyasına kanalı eklemesini beklemeye gerek yok.
Hemen cihazınız için uygun sofcam dosyasını nextyazilim veya nextdestek internet adresinden indirin. Daha sonra bilgisayarda notepad yani not defteri ile açın ve gerekli şifreleme sisteminin bulunduğu satıra elinizdeki key bilgilerini aynı düzende gerekli bilgileri girip kaydet deyip çıkın ve usb ile cihazınıza güncelleyin.
İlk mesajdaki güneyli93 arkadaşın sorduğu şey dolaylı yoldan bilgisayarda bu şekilde yapılıyor.

bir deneyeyim bilgi için teşekkürler.