Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Cihaz Önerisi

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Merhaba,
Evde ikinci bir cihaza ihtiyacım oldu.
Amigo cihazım bozuldu zannettim. 2 aydır ilgilenmiyordum. Dün diğer odaya taktım ve çalıştı. Yeni yazılım ile birlikte de çok hoş oldu hatta. Sanırım LNB'de filan bir sıkıntı var. Diğer odaya Türksat yayını gittiğine göre. Neyse konuya dönelim.

Kendime yeni bir cihaz düşünüyorum.
Amigo'dan memnunum. İçimden tekrar Amigo almak geliyor ama Plus versiyonu tabiki. Birde Machina cihazlarını önerdiğinizi gördüm. Fakat benim kullanacağım özellikler için hayli ile fazla ve bütçe olarakta yükseliyor tabiki.

Amigo +Plus 'tan başka bir cihaz var mıdır? Hiç kafamı karıştırmayayım mı?

Birde Amigo'daki Freeshare üyeliğim bitti. Ne önerirsiniz? Diğer odada Türksat+Hotbird var. Öteki odadaki Türksat yanına da Hotbird çektirmeyi düşünüyorum.

Görüşleriniz benim için çok değerli. Teşekkür ederim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Merhaba,
Evde ikinci bir cihaza ihtiyacım oldu.
Amigo cihazım bozuldu zannettim. 2 aydır ilgilenmiyordum. Dün diğer odaya taktım ve çalıştı. Yeni yazılım ile birlikte de çok hoş oldu hatta. Sanırım LNB'de filan bir sıkıntı var. Diğer odaya Türksat yayını gittiğine göre. Neyse konuya dönelim.

Kendime yeni bir cihaz düşünüyorum.
Amigo'dan memnunum. İçimden tekrar Amigo almak geliyor ama Plus versiyonu tabiki. Birde Machina cihazlarını önerdiğinizi gördüm. Fakat benim kullanacağım özellikler için hayli ile fazla ve bütçe olarakta yükseliyor tabiki.

Amigo +Plus 'tan başka bir cihaz var mıdır? Hiç kafamı karıştırmayayım mı?

Birde Amigo'daki Freeshare üyeliğim bitti. Ne önerirsiniz? Diğer odada Türksat+Hotbird var. Öteki odadaki Türksat yanına da Hotbird çektirmeyi düşünüyorum.

Görüşleriniz benim için çok değerli. Teşekkür ederim.
next mini 2000 internet machina tavsiyemdir fiyatı 199 ila 220 arası araştır uygun al birde wifi ile beraber satanlar var oda değişiyor wifi 7601 destekliyor fiyatı 35 tl gibi ikisi birlikte fiyat gene satıcıdan satıcıya değişiyor 230 ila 250 gibi