Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

d smart modül uyumlu ve powervu açabilien cihaz tavsiye edermisiniz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar MACHİNA 3D tam aradığınız cihazdır tabii bütçeniz doğrultusunda... Yalnız aynı anda POVERVU ve DSMART çalışmaz birinden birini izlerken diğerini kapatmak gerekiyor.Onun dışında arkadaşlarımızın aklında başka cihaz varsa onlarda yazsınlar belki yardımımız dokunabilir...

m044010

0
Üye
26 Ağu 2016
7
0
1
ilginiz için çok teşekkür ederim, dediğiniz cihaz oldukça güzel ama eğer varsa daha uygun fiyatlı bir model varsa onu tercih edebilirim

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,596
57,795
113
izmir çamdibi
forumdaki uydu alıcılarını ve yorumları okuyarak bir karara varabilirsiniz ben next amigo kulanıyorum memnun,um

m044010

0
Üye
26 Ağu 2016
7
0
1
kusura bakmayın anlayamadığım bazı konulardan dolayı tam kara veremiyorum ve sürekli soru sorup duruyorum

mesela;

Next Minix HD Amigo - CA Smart Kart Okuyucu
Next YE- Machina 3D Super Combo - CI ( Modül Girişi )
Next Machina 3D Uydu Alıcı - 1 Universal Smart Card Okuyucu, 1 Standart CI Modül Girişi

bunların hepsine olur mu bendeki d smart modül, yani CI farklı CA farklı birşey mi?

aralarında oldukça fiyat farkı var, görüntü kalitesi olarak amigo ile machina lar arasında fark var mı?

birde bu cihazlarda web den film izleyebiliyormuyuz? mesela 720pizle.com gibi sitelerden film izlemek mümkün mü?

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Amigo serilerinde modül kullanamazsınız,

İstediklerinizi yapabilen yani modül çalıştırıp, PowerVu açabilen iki seri var biri Machina 3D serileri ( İki serisi Çift tuner ve Tek tuner serileri, combo modelinde modül yok.)
Diğer seri ise Next 18500 HD CIS PLUS serisidir.

Kolay gelsin.

m044010

0
Üye
26 Ağu 2016
7
0
1
tamam çok teşekkürler,
son olarak bu cihazlarda web den film izleyebiliyormuyuz? mesela 720pizle.com gibi sitelerden film izlemek mümkün mü?