Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DCW Nasıl Girilir?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Bu soruyu bende merak etmekteyim

Ustalar bi yardımcı olsa???

Elle girdiğiniz zaman kanallar açılmaz. Kanalın ismini de tam girilmesi gerekiyor çünkü. Buradan cihazınıza uygun key dosyasını usb diske atıp, oradan da cihazınıza yükleyin. DCW bölümüne kanallar direkt geliyor zaten. Daha sonra yeni keyleri elle girmek isterseniz eski keyin üzerine düzenleme yapıp keyleri güncelleyebilirsiniz. İlk başkta bir kerelik de olsa usb diskten bu keyleri atmanız gerekiyor yani. Kanalın İsmin sadece key dosyalarından atabiliyorsunuz.

Erdal06

0
Üye
10 Eki 2017
10
0
1
Hocam dcw key benim dream mini hd de var kumandadan ekle tuşuna basıyorum ama keylerde küçük harflerde var bende hep büyük harf çıkıyor onu nasil değiştirebiliriz bana mesajla bilgilendirebilirmisiniz rica etsem aynı sorun nextstar 18500 hd cihazımdada var teşekkürler

aska_asik

0
Üye
8 Ara 2017
11
0
1
Dcw gireceğin kanal üzerinde f1 tuşuna ardından 3 rakamına 3 defa bas,çıkan satıra keyi gir. Bu kadar basit.

nihat1903

0
Üye
20 Eki 2015
9
0
1
Merhaba arkadaşlar Next minix hd cool için DCW nasıl girilir yada DCW destekliyor mu bu konuda yardım edermisiniz

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Merhaba arkadaşlar Next minix hd cool için DCW nasıl girilir yada DCW destekliyor mu bu konuda yardım edermisiniz

http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cihazınıza uygun key dosyasını indirip cihaza atın.Daha sonra yeni keyleri elle girmek isterseniz Menü - TV Sistemi - Kırmızı tuş(Düzenle) kısmına giriş yaparak exit(cas) üst kısımdan cw key bölümünü seçip eski keyin üzerine gelip düzenleme yapıp keyleri güncelleyebilirsiniz.