Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Donma sorunu

ALPEREN09

0
Üye
3 May 2017
6
1
3
Next 2000 HD internet macina bende çok donuyor, tv Samsung smart tv kulanıyorum, Kanallar arası geçiş yaparken bazen donuyor, kumanda işlevsiz hale geliyor, görüntü donuyor, elektrik prizi söker takarsam öyle düzeliyor sebep ne olabilir

imparator ali

New member
Üye
8 May 2020
1
0
1
selam ben de starbox onyx HD uydum var kumanda temas etmiyor gözün dibine kadar getiriyorum zar zor temas ediyor pilini yeni değiştirdim gene aynı sorunla karşılaşıyorum ve uydu ekran donuyor fişi pirizden çıkarıp takıyorum sorun düzeliyor her seferinde böyle yapıyorum en son sürümü attım yazılımı 136 sürüm ama yazılım atmadanda önce bu sorunla karşılaşıyordum YouTube açılmıyordu sürümden önce sürümü attıktan sonra YouTube açıldı ama devamlı açılmıyor yazılım 136 en son yazılımı yeni yazılım gelirmi sorunu çözmek için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

barut-48

0
Üye
24 Eyl 2013
20
2
3
Benimde Next 2000 HD internet macina çok donuyor,bazen kumanda işlevsiz hale geliyor, görüntü donuyor, elektrik prizini söker takarsam öyle düzeliyor

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Benimde Next 2000 HD internet macina çok donuyor,bazen kumanda işlevsiz hale geliyor, görüntü donuyor, elektrik prizini söker takarsam öyle düzeliyor
barut-48 kardeşim cihazınızın bilgilerini usb kaydet fabrika ayarlarını tüm seç resetle yeniden usb ile bilgilerinizi yükle donmalar düzelecektir iyi seyirler.

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
barut-48 kardeşim cihazınızın bilgilerini usb kaydet fabrika ayarlarını tüm seç resetle yeniden usb ile bilgilerinizi yükle donmalar düzelecektir iyi seyirler.
Hiçte düzelmiyor.ben diğer odadaki cihazı kapatıp açınca bile next cihazım donuyor.neyin nesi anlamadım.4 lü lnb ile yayın geliyor iki cihazada.

ALPEREN09

0
Üye
3 May 2017
6
1
3
Ben sorunu buldum gibi ama çözümünü bilmiyorum, internete bağlı değilken fazla sorun yok ama internete bağlanınca donma yapıyor,