Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DONUP KALMA SORUNU

camlibelail.co

Member
Üye
19 Eyl 2018
27
35
13
Merhaba NeXT 2000 hd Machina uydu cihazım ip tv menüsüne geçtiğinde veya normal kanal izlerken bazen donup kalıyor açıp kapattıktan sonra düzeliyor. Sorun tekrar ediyor bir tavsiyeniz varmı ?

Crawlinq

New member
Üye
31 Ara 2018
4
1
3
Bendede aynı sıkıntı var fişi çekmeyince düzelmiyor güncelleme sonrası oldu

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Çalışmayan Günü Geçmiş ccccam varsa ondan yapar .cccamı kapatın düzelecektir.düzelmezse Güncel yazılımı yükleyin .Yazılımı yükledikten sonra Mutlaka Fabrika ayarlarınından dördünü birden sil secenegi ile silin.Tabi bunu yapmadan önce yedek alın. kanallar ve kullandıgınız hesaplar varsa silinir. Yoksa

Crawlinq

New member
Üye
31 Ara 2018
4
1
3
Haklısın bi ara 10 tane aynı anda cccam aktif etmiştim donup kalmıştı

camlibelail.co

Member
Üye
19 Eyl 2018
27
35
13
Çalışmayan Günü Geçmiş ccccam varsa ondan yapar .cccamı kapatın düzelecektir.düzelmezse Güncel yazılımı yükleyin .Yazılımı yükledikten sonra Mutlaka Fabrika ayarlarınından dördünü birden sil secenegi ile silin.Tabi bunu yapmadan önce yedek alın. kanallar ve kullandıgınız hesaplar varsa silinir. Yoksa
Teşekkürler bilgilendirme için deneyip görelim işe yarar umarım.

camlibelail.co

Member
Üye
19 Eyl 2018
27
35
13
Ccam nerde kapatılıyor acaba fabrika ayarlarına döndüm orayı bulamadım şimdiden teşekkürler