Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost Muhabbeti ( Çaylar Beleş ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Benim yerime serkan ısmarlasın, o hiç ısmarlamamış bakıyorumda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
:cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
:ekip:
jv8DYxz0.png

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Sahur çaylarını şimdiden içsek nasıl olur?Yarın akşamda nasip olursa İstanbulda boğazda içeriz.
1ok_caysimit.jpg

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bak bak sahteciliğe bak, yakında benim yerime cevaplarda yazarsın, korkulur senden mahir abim

Sent from my iPhone using Tapatalk

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
:cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay:

bu çaylar içilir hem telefondan hem pahalı eyvallah ellerine sağlık

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Murat kardeşim HEPİNİZİN sayenizde bu akşam tavşan kanı çaylara doydum,vallahi iftardan sonra o kadar güzel gidiyorki.Hele benim gibi ÇAYKOLİK birisine hangi birisini içeyim diyorum hepsi birbirinden güzel..En iyisi sırayla hepsini içmek....

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,266
113
ALMANYA
Herkese afiyetler olsun abi ler kardesler cay ben yetisemiyom Burda iftar 21:57 gec olunca insan karar veremiyo su mu cay mi yemek mi uykumu ne yapacam sasiriyo insan ben uykuyu seciyom Sabah 06:00 is kalkmak zor oluyo.

Iftara caylar ben hazirlayim bu gun 22:00 Kadar bur dayim ne olsa semaver de mi olsun kulde mi istersiniz ona göre hazirlik yapiyim.

Son düzenleme:

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
collo kardesım sanırım sen daha once ısmarladın bugunu kımseye kaptırmam bugun caylar benden allah kısmet ederse oruc acılır acılmaz o is bende:chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky:

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,266
113
ALMANYA
collo kardesım sanırım sen daha once ısmarladın bugunu kımseye kaptırmam bugun caylar benden allah kısmet ederse oruc acılır acılmaz o is bende:chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky::chuncky:

Ramazan da ben hic ismarlamadim neyse ben oruclu oluyom o saat ler de bu gun sen de olsun yari ben den ne de olsa yarin ev deyim siz afiyetle caylariniz yudumlarken be Oruc olacam icin ben de tv keyfi:) yaparim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
valla mustafam sende bu akşam demleseydin iyiydi hani üç iftar çayı peşpeşe iyi olurdu ; ha serkanım dün geceden yırttın bugün artık hiç çay içmesem bi on bardakçık içerim bi okadarda A.Kadir içer tam osıra Haydar ustamda gelirse valla sen yandın ikinci demlik kesin hazırlada üçde olabilir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
valla mustafam sende bu akşam demleseydin iyiydi hani üç iftar çayı peşpeşe iyi olurdu ; ha serkanım dün geceden yırttın bugün artık hiç çay içmesem bi on bardakçık içerim bi okadarda A.Kadir içer tam osıra Haydar ustamda gelirse valla sen yandın ikinci demlik kesin hazırlada üçde olabilir.

Aynen vallahi bugün canım öyle bir çay çektiki sormayın gitsin bana çayyyy getirinnnn krizeee girdimmmm.Neyse şimdilik herkese HAYIRLI İFTARLAR dilerim sonra inşaallah yine görüşürüz.

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,012
12,266
113
ALMANYA

Hemen demligi ocaga collo1 3.png koydum abi seni Oruc actigin da cay lar Hazir @IIhackerII sen daha önce ismarladin deyince ben de ona birakdim sirayi yoksa caniniz sagolsun abi ler cay collo1 4.png emriniz olur abisi.

IIhackerII

0
Özel Üye
5 Şub 2015
2,058
9
38
hatay
evet next forum ailesi bugunku caylar benden herkese afıyet olsun :cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay: son cayımı colla1 arkasımıza sakladım arkadasımız 22.30 acıyormus sanırım onuda beklerız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...