Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dost Muhabbeti ( Çaylar Beleş ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Ulusal yas ilan edilmiş bu gecede şehitlerimiz için dua edelim...

images

ZdLjbo.jpg

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
:may-nerde::pervane:

İyice kurumuş buraları...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Nedendir acep ??

Bu arada Mustafa saat 9 gibi online olmuş, belki dönmüştür izinden.. kırk yılda bir şey rica etti onu da yapamadık zaten.. hep Mehmet'in yüzünden :)

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,015
12,280
113
ALMANYA
Nedendir acep ??

Bu arada Mustafa saat 9 gibi online olmuş, belki dönmüştür izinden.. kırk yılda bir şey rica etti onu da yapamadık zaten.. hep Mehmet'in yüzünden :)

Geldim abi buralardayim carsaba dondum abi Zaman yetmedi abi senin yada Mehmet abini sucu yok nex firmasi Kayseri servisin de bille kuman da olmamasi nex sucu machineyi kullanamiycam neyseki 19500 superior var yedek de onu kullaniyom simdilik.

izine giden olursa Burda onlarla gettirticem tabi yine bulla bilirse Kayseri de sans iste.

ben deki kuman da sorunu soyle abi surekli takili kaliyo kuman dayi icini acip temiziyorum yine ayni takili kaliyo cihaz alirken ydek de aldim yanin da 2 si de ayni sorun var piler sokulu halde 1 gun bekletiyom 1 yda 2 Saat sorunsuz calisiyo sonra yine ayni takili kaliyo.

kumadayi actim tuslarin oldugu plastigi bort uzerin den cekiyorum yine surekli sinyal gonderiyo pil sokup takiyorum sorunyok tuslardan 1 ne basinca tekrar sorun basliyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...