Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DUPLEX İPTV PLAYER

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
526
9,792
93
1594227353526.png1594227392890.png1594227410468.png
Duplex IPTV en gelişmiş ve kullanıcı dostu TV medya oynatıcısıdır. Duplex IPTV ile TV'nizde en sevdiğiniz medya içeriğinin keyfini çıkaracaksınız.
Özellikleri:

Ses parçası ve gömülü altyazı seçimini destekler
Son çalınan listeleri kaydeder ve son kaydedilen konumdan çalmaya devam eder
Hassas pozisyon aramaya izin verir, zaman kaydırıcısını hassas pozisyona sürükleyebilirsiniz
Hızlı erişim için favori grupların oluşturulmasına ve özelleştirilmesine izin verir
Oynatma listelerindeki gömülü grupları destekler
Oynatma listelerindeki öğeleri hızlı bir şekilde arayın
Ve dahası ...

Oynatma listesi ekleme / düzenleme adımları

Duplex IPTV bir medya oynatıcıdır ve herhangi bir içerik içermez. Oynatma listelerinizi eklemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Ana ekranda "Oynatma Listesi Ekle" yi seçin
Uygulama aşağıdaki bilgileri içeren talimatları gösterecektir:
Oynatma listelerini yönetmek için URL: Edit.DuplexIPTV.com
TV'yi tanımlamak için kullanılacak Cihaz Kimliği ve Cihaz Anahtarı
Lütfen değerleri sonraki adımlarda kullanacağınız gibi yazın
Bilgisayarınızda bir tarayıcı açın ve Edit.DuplexIPTV.com adresini ziyaret edin.
İlgili alanlara Cihaz Kimliği ve Cihaz Anahtarı sağlayın
Oynatma listelerini yönetmeye başlamak için "Oynatma Listelerini Yönet" i tıklayın
"Oynatma Listesi Ekle" yi tıklayın. Oynatma listesi bilgilerini isteyen bir açılır pencere açılacak
Bilgileri doldurun ve ardından kaydet'i tıklayın
TV'nize geri dönün. Oynatma listelerini yenilemek için Ana Ekranda Mavi tuşa basın

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Ben 1 yillik datin aldim. Ama dili tr yapiyorum sonra yine ingilizce oluyor tr kalmasi icin nasil yapabilirim.tsk

birader

0
Üye
9 Ağu 2016
3
1
3
Patladi verdigimiz yillik uyelik bedelide bosa gitti
hiçbirşey patlamadı. 10 dan fazla Lg , Xiaomi mi box, pc, Samsung smart tv vs kurduk, tavsiye ediyorum. herşey çalışıyor.
duplex sitesine mail atın, 1 üyelikte oldu, üyelik bitti diye yazdı, mail atttım. tabiki mesela windows microsft storedan aldıysanız, orada ödemenize dair fatura kayıtlı onuda ekledim. adamlar hızlıca geri döndüler ve tekrar 1 yıllık devam ettirildi.
herşeye bok armayın. zaten 5 tl vermişiz. ama adamlar geri dönüyorlar. hakkınız arayın önce. burada insanları yanıltmayınız.
duplex en hızlı ve kullanışlı tv programıdır,
Türkçe olur, çok özellikleri vardır.

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Slm arkadaslar benim bir sorum olacak bu duplex iptv yi tv me 1 yillik satin aldim bu aktivasyon koduyla tablet de kullana bilirmiyim sadece 1 cihaz icinmi tsk.

Son düzenleme:

tanyet71

New member
Üye
18 Ocak 2022
1
0
1
hiçbirşey patlamadı. 10 dan fazla Lg , Xiaomi mi box, pc, Samsung smart tv vs kurduk, tavsiye ediyorum. herşey çalışıyor.
duplex sitesine mail atın, 1 üyelikte oldu, üyelik bitti diye yazdı, mail atttım. tabiki mesela windows microsft storedan aldıysanız, orada ödemenize dair fatura kayıtlı onuda ekledim. adamlar hızlıca geri döndüler ve tekrar 1 yıllık devam ettirildi.
herşeye bok armayın. zaten 5 tl vermişiz. ama adamlar geri dönüyorlar. hakkınız arayın önce. burada insanları yanıltmayınız.
duplex en hızlı ve kullanışlı tv programıdır,
Türkçe olur, çok özellikleri vardır.
hocam selamlar ebeveyn pin için şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

fshfsh

0
Üye
10 May 2013
3
4
3
Arkadaşlar merhaba. Duplex playe daha önce oynatma listesi eklemiştim ama bu listeyi eklerken ayrıyeten pin kodu girmiştim. Şimdi o şifreyi bilmiyorum. Şifreyi bilmediğim için O listeyi silemiyorum. Ne yapmam lazım..