Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Emu aktİf olmuyor yardim lÜtfen

muratca26

0
Üye
13 Kas 2011
4
0
1
emu key menüsüne giremiyorum

emu key menüsüne giremedim ve server üyelik nasıl alınıyor yardımcı olabilirmisiniz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Cihazınızın Emusunu aktif etmeyi unutmayınız.
Menü ==> Sistem Ayarları ==> TV Sistemi ==> Kumandadan 0 0 0 0 Tuşlanacak ve Sağ Alt Köşede Düzenle Yazısı Çıkınca Emu Aktif olacaktır.

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
emu key menüsüne giremedim ve server üyelik nasıl alınıyor yardımcı olabilirmisiniz.

Son yazılımda da EMU key bölümü sorunsuz aktive edilebilmektedir. ( Uydudaki son yazılımdır. )

Menü / Ayarlar / TV Sistemi /
girdikten sonra hiçbir tuşa basmadan ve seçimleri değiştirmeden, kumandanızdan dört kere sıfır (0) tuşuna basınız.
sağ alt bölümde yanında düzenle yazan küçük kırmızı nokta belirecektir.

Server ve server bilgileri için; http://www.next.web.tr/forumdisplay.php?f=129 buradan inceleyebilirsiniz.

uygar2580

0
Üye
13 Ocak 2012
9
1
3
Kolay gelsin.

Yazılım güncelleme işini yaptım emu menüsüne ulaşabiliyorum. Birtakım keylerde girilmiş vaziyette ben birşey yapmadım. Acaba bunların çalışır durumda olduğunu deneyebileceğimiz bir türksat veya hotbird kanalı varmı ? yerli kanallarla ilgili olarak herhangi key veya server deneyebileceğimiz bir kaynak varmı?

Bazı cihazla ilgili olarak kumandadan "f1 e basın patch enabled gelecek" olayı hd minix için geçerli değil sanırım menüden emm alımı açık dememiz yeterli galiba.

iyi günler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Kolay gelsin.

Yazılım güncelleme işini yaptım emu menüsüne ulaşabiliyorum. Birtakım keylerde girilmiş vaziyette ben birşey yapmadım. Acaba bunların çalışır durumda olduğunu deneyebileceğimiz bir türksat veya hotbird kanalı varmı ? yerli kanallarla ilgili olarak herhangi key veya server deneyebileceğimiz bir kaynak varmı?

Bazı cihazla ilgili olarak kumandadan "f1 e basın patch enabled gelecek" olayı hd minix için geçerli değil sanırım menüden emm alımı açık dememiz yeterli galiba.

iyi günler.

Forumumuza hoş geldiniz.

Eğer emuyu aktif ettiyseniz yani Tv ayarları bölümünde düzenle yazısı görülebiliyorsa emu çalışıyor demektir,başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.F1 ile işlemler Next 19500 bölüdeli için geçerli bu modelde böyle bir uygulama yok. Emu ile izlenebilen kanalları burada yayınladığım softcam dosyalarında açıklamalarda bulunan kanalların üzerine tıklayarak hangilerinin açtığını öğrenebilirsiniz, Türksat'ta Biss şifreli kanallar {Trt-Ntv-NtvSpor-İdman-İctimai-Rustavi2-Georgian gibi kanallar maç yayınlarında şifrelenmekte bunları izleyebilirsiniz,Hotbird uydusunda Mezzo - Tv Globo - Rai kanallarını izleyebilirsiniz,

Server konusu ile ilgili forumumuzda Yerli kanallar ile ilgili server bulunmamaktadır.

Mauselion

0
Üye
27 Ağu 2012
2
0
1
next minix kullanıcısıyım, biss keyler nasıl giriliyor... emu.yu açıyorum.. ancak biss key girmeyi beceremedim.

macrol93

0
Üye
19 Tem 2012
9
0
1
ArkadaŞlar ayarlar-tv sİstemİ-0000 yapiyorum ama emu aktİf olmuyor. Herhangİ bİr dÜzenle seÇeneĞİ falan gelmİyor yardim edİn lÜtfenn
uydudaki en güncel yazılım yüklüdür yanılmıyorsam geçen hafta yüklemiştim

Son düzenleme: