Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

En iyi internet hızı tespit eden 5 Program yazılımı

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
internet.jpg

En iyi internet hızı tespit eden 5 Program yazılımını sizlerle paylaşarak istediğniz yazılım proğramla internet hızınızı TEST eferek ölçün.

@mehmetkarahanlı@

1) SpeedTest.net

[FONT=&quot]Bulunduğunuz yeri hemen tespit edip internet hızınızı ölçen en çok kullanılan site SpeedTest.net… 2 milyardan daha fazla hız tespiti yapılmış buda ne kadar fazla olduğunu gösteriyor.

speedtest.net_00.jpg

[/FONT]
broadband-speed-test.jpg

[FONT=&quot]2) [/FONT]Broad Band Speed Checker
[FONT=&quot]Alternatif bir site daha ancak bu sitedeki hız testi alanı küçük [/FONT][FONT=&quot]Yani görsel yönden zevkli değil ama önemli olan görsellik değil sistemin çalışması ki test ettim güzel sonuç veriyor.

[/FONT]
k_11160145_biliim1.jpg
[FONT=&quot]
3) [/FONT]
TTNET Hız testi

speed-test-aorhan.jpg

speed-test-aorhan.jpg

4) Band Width Place

[FONT=&quot]Sade ve Egzotic görünümlü başka bir site yanlız bu site test’e birazcık geç başlıyor. Ben denedim Start düğmesine bastım ve bekledi 15 saniye kadar sonra test işlemine başladı nedenini bilmiyorum ama doğru sonuç aldığımı söyleyebilirim.[/FONT]
[FONT=&quot]

bandwidth+place+7-7.jpg

[/FONT]
5) Internet DSL Speedtest (Speed.io)

[FONT=&quot]Bu sitede aldığım sonuçlar diğer sitelere göre %50 daha fazla geldi bana ancak yanlış sonuç veriyor diyemem 1 kere denedim o anda internet hızım artmış oldu
Pings.jpg

[/FONT]
image.axd

SpeedTest.net

[FONT=&quot]Bulunduğunuz yeri hemen tespit edip internet hızınızı ölçen en çok kullanılan site SpeedTest.net… 2 milyardan daha fazla hız tespiti yapılmış buda ne kadar fazla olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu sitenin bir başka özelliğide mobil özelliği olması. Buraya tıklayarak cep telefonuyla internet hızının nasıl yapıldığını ve ekran görüntüsünün nasıl olduğunu görün.

speedtest.net_00.jpg

placeholder-mobile.png

akilli-telefonlardan-internet-hiz-testi-nasil-yapilir-705x290.png

screen322x572.jpeg

nOYrETmhDs9a8CamWaTnDkyt70oX3imwwhrAIgAXB1ImxUfqzIUeoDNoztfqwA7H9iU=h900

Speedtest.Net-speed-check-300x450.jpg
[/FONT]