Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

ESKİ TV Yİ AKILLI TV YE DÖNÜŞTÜRME

Fenerli09

0
Üye
3 Haz 2016
60
0
6
Siz değerli forum kulanıcılarından bir konu hakkında yardım istiyecektim evde smart özelliği olmayan düz lcd tv var birde internet var bu tv yi wifi üzerinden nasıl bir bağlantı sağlayarak akıllı tv ye dönüştürebilirim bunu sağlayan cihaz varmı tv de indetnet üzerinden mesela netfilex gibi uygulamalara bağlanabilirmiyiz yardımlarınız için şimdiden teşekürler:unsure:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bana sorarsaniz 2 seceneginiz var
ilki cepten tv ye goruntu aktarici ile
2. androidbox veya stick ile
youtube arastirin bol ornekleri var

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
android box yerine mini pc var flash bellekten biraz büyük hdmi bağlayıp kablosuz klavyeli kullanmak daha mantıklı.android güzel ama tv ve uyduda verimli olmuyor.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
android box yerine mini pc var flash bellekten biraz büyük hdmi bağlayıp kablosuz klavyeli kullanmak daha mantıklı.android güzel ama tv ve uyduda verimli olmuyor.

onerinize saygi duyuyorum
ama mini pc fiyatlari ucmus gidiyorken
onun fiyatina 2-3 tane android tv alinir
https://m.n11.com/bilgisayar/masaus...DiwCh_m39PFup1-8Sxa_fkry4HIaAnE3EALw_wcB&pg=2
fazlada arastirmadim korktum
valla benim tv nin birinde kasali pc bagli yillarin eskitemedigi
idare ediyor

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
onerinize saygi duyuyorum
ama mini pc fiyatlari ucmus gidiyorken
onun fiyatina 2-3 tane android tv alinir
https://m.n11.com/bilgisayar/masaus...DiwCh_m39PFup1-8Sxa_fkry4HIaAnE3EALw_wcB&pg=2
fazlada arastirmadim korktum
valla benim tv nin birinde kasali pc bagli yillarin eskitemedigi
idare ediyor
mini pc satanlar var 2.el dediğim gibi flash bellekten biraz büyük ekranı kırık laptop bile olur.2 el bile kurtarır android box zaten uçmuş.40 civarı android box sattım bir sürü sıkıntı birde 4gb olmasına ragmen.
atom işlecili ,2gb sistem yeterli.

fulbaibu

New member
Üye
2 Mar 2022
5
1
3
Siz değerli forum kulanıcılarından bir konu hakkında yardım istiyecektim evde smart özelliği olmayan düz lcd tv var birde internet var bu tv yi wifi üzerinden nasıl bir bağlantı sağlayarak akıllı tv ye dönüştürebilirim bunu sağlayan cihaz varmı tv de indetnet üzerinden mesela netfilex gibi uygulamalara bağlanabilirmiyiz yardımlarınız için şimdiden teşekürler:unsure:

merak ettim ne yaptınız hocam? Bir sonuca varabildiniz mi?

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
"Sunny prime stick" şuan piyasadaki en üst seviye cihazlardan biri, lisanslı ve xiaomi ve benzerlerinden daha güncel bir ürün.