Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Eutel 16 ve astra 23.5

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Ben internetten bulduğum ve cihaza yüklediğim free cccamlarla açıyorum,tabii yukarıda bahsettiğim frekanslar hariç (merkez Hotbird,Thor aparatla olduğu için) sinyali gelen çoğu sd kanalların bulunduğu frekanslarla.Uydu cihazım next machına 3 d super modeli.

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Arkadaşlar funcam'de hiçbir sıkıntı yok. Ücretli 2 adet cccam server var. Onlarla Astra 4a da hiçbir kanal açmazken funcam 20 civarında kanal açıyor. Thor, Astra 19.2 vs spor kanallarında hiçbir sıkıntı yok. Nds'ler 10 numara anlayana. Apollo cabası...

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Samsun'da Astra 19,2 e den eğer çanak ve lnb ayarınız iyi olursa normal şekilde sinyal almanız lazım.Biraz uğraşmanız ve çanağa ve lnbye ince ayar yapmanız gerekiyor.Kolay gelsin.
Ben orduda 90 lık hotbird çanağımla ek aparat ile astra 19 1m wide beam kspsama alanını rahat alıyorum.

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
Simdi baktim filaysata baktim Thot 1 den 9 kader hep ayni firekanslar ayni tp ler ama bende bir tane funcam la acilan bir tane kanal yok sizde aciliyorda benimki neden acmasin
Cihazda thor uydu yoktu elle kaydettim ondanmi acmiyor
Cihaz ne kullanıyorsun? Server ayarları varsayılan ayarları geri yükle dedikten sonra server bitiş tarihi, bağlantı durumunu gördükten sonra açılan kanallar değişik renkte olması gerekir. Piko 600 kırmızı, piko 700 sarı renkte.

Son düzenleme:

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Cihaz ne kullanıyorsun? Sever ayarları varsayılan ayarları geri yükle dedikten sonra sever bitiş tarihi, bağlantı durumunu gördükten sonra açılan kanallar değişik renkte olması gerekir. Piko 600 kırmızı, piko 700 sarı renkte.
Piko 600 hd plus funcam aktif sikinti yok fakat thor uydusunda bir tana kanal acmiyor bazi arkadaslar da aciyormus bende neden acmiyo bunu anlamaya calisiyorum

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Piko 600 hd plus funcam aktif sikinti yok fakat thor uydusunda bir tana kanal acmiyor bazi arkadaslar da aciyormus bende neden acmiyo bunu anlamaya calisiyorum
Hocam benimde botech 600. 1 derece batı thor kırmızı renk bende.yani funcamla açılıyor sport tv macaristan , sport tv cz.bunlar açık bende.look sport bazen açılıyor.ama bu kanallar ccamla de açılıyor zaten.