Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Eutelsat 16 a uydusu

reevesnext

0
Üye
10 Kas 2013
22
38
13
buraya neden 1,5 yıla yakın süredir kimse bişey yazmamış. sport klub hırvatlar cccam veya newcs ile açılıyormu acaba güncel olarak?

reevesnext

0
Üye
10 Kas 2013
22
38
13
bu mesajıma yanlışlıkla hatalı bilgi girmem ve silinmemesi nedeniyle düzenleyip bu şekilde bırakıyorum.

Son düzenleme:

reevesnext

0
Üye
10 Kas 2013
22
38
13
pardon ya gscam mış gshare diye hatırladım. gscam hakkında nette hiç bilgi bulamamıştım.. bilgimiz varmı?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
pardon ya gscam mış gshare diye hatırladım. gscam hakkında nette hiç bilgi bulamamıştım.. bilgimiz varmı?

Aklımda kaldığı kadarıyla bu sistem daha doğmadan maalesef öldü.Bir çok cihazlin menülerinde böyle bir giriş var ama hiç bir işe yaramaz ne yazikki.Simdilerde funcam denilen bir sistem çok daha revaçta.Bu işler hep böyledir.G share ile başladılar g share 2+3+4 sonrasında funcam ile devam eden bir furya aynen devam ediyor...

reevesnext

0
Üye
10 Kas 2013
22
38
13
Aklımda kaldığı kadarıyla bu sistem daha doğmadan maalesef öldü.Bir çok cihazlin menülerinde böyle bir giriş var ama hiç bir işe yaramaz ne yazikki.Simdilerde funcam denilen bir sistem çok daha revaçta.Bu işler hep böyledir.G share ile başladılar g share 2+3+4 sonrasında funcam ile devam eden bir furya aynen devam ediyor...

sevgili başkan şimdi önümde flysat sitesinin 16e kanalları listesi var, örneğin açmak istediğim bir sport klubın sistemi olarak conax ve nagravision3 beraber yazılı. yine aynı sitenin thor 0,8 listesinde free cccam server ile açılan digisport kanalının da sisteminde aynen conax ve nagravision3 yazmakta. bu sistem bilgilerinin doğru ve güncel olduğunu düşünürsek, bu.. kabiliyet olarak uygun cccam server bulduğumda sk yi açabilcem anlamına mı geliyor? yanlış hatırlamıyorsam hayal meyal bundan 1 yıl önce sk larıdan birini 1 kez açmıştım ama ilgilenmemiştim galiba.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sevgili başkan şimdi önümde flysat sitesinin 16e kanalları listesi var, örneğin açmak istediğim bir sport klubın sistemi olarak conax ve nagravision3 beraber yazılı. yine aynı sitenin thor 0,8 listesinde free cccam server ile açılan digisport kanalının da sisteminde aynen conax ve nagravision3 yazmakta. bu sistem bilgilerinin doğru ve güncel olduğunu düşünürsek, bu.. kabiliyet olarak uygun cccam server bulduğumda sk yi açabilcem anlamına mı geliyor? yanlış hatırlamıyorsam hayal meyal bundan 1 yıl önce sk larıdan birini 1 kez açmıştım ama ilgilenmemiştim galiba.

Eğer Sk lari açan OZEL bir server bulursanız bizede haber veriniz.! Sanırım bu cevap sizin için yeterlidir...

Son düzenleme:
21 Haz 2015
7
0
1
Merhabalar ben machina 3d kullanicisiyim ve server li kullaniyorum ama bir sorum olacak eutelsat 16 da 11427 v 27500 daki spor kanallari (sport 1 2 3 ) ses var ama goruntu yok bunun sebebi ne olabilir bi yardim edersenir minnettar olurum

maviaxlp

Active member
Üye
18 Eyl 2018
114
28
28
Thor uydusunda lig maçları veriliyor ama bazen fenerin bazende GS nin maçlarını vermiyor, Beşiktaş bve Trabzon'un maçlarını genelde vermişti

Son düzenleme:

kara10

0
Üye
18 Tem 2016
39
12
8
Evet önümüzdeki haftalarda ssl gözükmüyo artik digisport macarlar ingiltere premier ligini gene yayinlamaya başladi ağırlık onlara veriliyor...

maviaxlp

Active member
Üye
18 Eyl 2018
114
28
28
Digisport maçları bence de vermeyecek , maçların Türkiye'den izlendiğini bein sports bildirmiş olabilir, yada önemsiz maçları verecek bundan sonra,

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Digisport maçları bence de vermeyecek , maçların Türkiye'den izlendiğini bein sports bildirmiş olabilir, yada önemsiz maçları verecek bundan sonra,
öyle birşey söz konusu olamaz çünkü yayın yapmalarına izin veren yurt dışına satan bein grubu. Bu kanallar eğer aynı saatlerde lig 1 maçları olduğunda önceliği bu lige veriyorlar