Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum ile ilgili Gördüğünüz Teknik Altyapı ile Hatalar Nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Bu gün geldi ama geri dönüş veya benzer bir link eklerseniz iyi olur bu başlığı tekrar bulana kadar beynim döndü.:)

http://www.next.web.tr/konular/4502...eknik-Altyapi-ile-Hatalar-Nelerdir/page7.html

"Yaşadığımız bazı teknik sorunlardan dolayı forumumuzu geçici bir süreliğine erişime kapatmak zorunda kalmıştık, maalesef bu yaşadığımız teknik sorunlar neticesinde 17.12.2013 tarihinden sonraki tüm konular ,mesajlar ve üyelikler SİLİNMİŞTİR.!

Foruma 17.12.2013 tarihinden önce açmış olduğunuz bir üyeliğiniz var ise mevcut üyelik ve şifre bilgileriniz ile foruma giriş yapabilirsiniz.
17.12.2013 Tarihinden sonra forumumuza yapmış olduğunuz üyelik silindiği için yeniden aynı kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar üye olmanız gerekmektedir.

Foruma erişimde sorular yaşamanız halinde lütfen bilgisayarınızda bulunan geçmiş döneme ait çerezleri (cookie) silerek giriş yapmayı deneyiniz, eğer sorunlarınız devam ederse [email protected] adresine kullanıcı bilgilerinizi,yaşadığınız teknik sorunu ve size ulaşabileceğimiz e-mail adresinizi yazarak gönderebilirsiniz."

NextBurada

0
Özel Üye
17 Eyl 2011
99
1
8
Bugün sorunların hepsini halledeceğim arkadaşlar, İstanbul yoğun kar yağışı aldığı için elektrik kesintileri yaşadım. Bugün böyle bir sorunla karşılaşmazsam bahsedilen sorunları yapacağım..

Ayrıca bilgilendirme maili tarafıma ulaştı.

Yaşadığımız bazı teknik sorunlardan dolayı forumumuzu geçici bir süreliğine erişime kapatmak zorunda kalmıştık, maalesef bu yaşadığımız teknik sorunlar neticesinde 17.12.2013 tarihinden sonraki tüm konular ,mesajlar ve üyelikler SİLİNMİŞTİR.!

Foruma 17.12.2013 tarihinden önce açmış olduğunuz bir üyeliğiniz var ise mevcut üyelik ve şifre bilgileriniz ile foruma giriş yapabilirsiniz.
17.12.2013 Tarihinden sonra forumumuza yapmış olduğunuz üyelik silindiği için yeniden aynı kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar üye olmanız gerekmektedir.

Foruma erişimde sorular yaşamanız halinde lütfen bilgisayarınızda bulunan geçmiş döneme ait çerezleri (cookie) silerek giriş yapmayı deneyiniz, eğer sorunlarınız devam ederse [email protected] adresine kullanıcı bilgilerinizi,yaşadığınız teknik sorunu ve size ulaşabileceğimiz e-mail adresinizi yazarak gönderebilirsiniz.

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Söylemiş olduğunuz eklenti kuruldu.
Merhaba; Bilgisayarımdan Tüm çerezleri sildim temizledim yeniden açtım özel mesaj bölümünde ön izleme ile ilgili bir değişiklik yok.
Ayrıca gelen ve giden mesajları gerçekten anlamakta ayırmakta güçlük çekiyorum. alttaki resim incelenirse ne demek istediğim daha iyi anlaşılır sanırım.

Resim ekleme seçeneğinde bir sorun var ön izleme de görüntülenen resim kayıt et deyince aşağıdaki gibi örünüyor.
özel mesaj.jpg

Şimdi başka bir resim ekleme sitesini kullanarak ekleyeceğim.

ozel_mesaj.jpg

Son düzenleme:

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Resim ekleme seçeneğinde zaten sınıfta kaldım gerek deneme bölümünde gerek bu konu altında ne yaptımsa makinaya yaranamadım...
Bu kez aşağıdaki "• Temel Resim Yükleme Modu"'nu kallanarak yapacağım önceden hep yukarıdakini kullanmıştım farketmemesi gerekir bence ama yinede bir deneyim.
1

2

3

4

5

Sanırım yukarıdaki resim ekleme seçeneğinde bir sorun oluşuyor.
Evet alttaki "• Temel Resim Yükleme Modu"' resim ekleme modunda bir sorun yok yukarıdaki pc den resim ekleme seçeneğinde bir sorun oluşuyor.

Son düzenleme:

sinbas

0
Üye
8 Ara 2011
139
1
18
65
TüRKİYE CUMHURİYETİ
www.next.web.tr
Bu arada editör değiştir seçeneği sol köşeye diğer seçeneklerin içine geçmiş ve sanki italik yazı türü gibi algılanıyor.daha belirgin hala getirilirse fena olmaz ve sağ üst köşede tek olarak daha göze çarpıcı olacaktır.. :) tabi program alt yapısı buna müsaade ediyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme:

NextBurada

0
Özel Üye
17 Eyl 2011
99
1
8
Merhaba; Bilgisayarımdan Tüm çerezleri sildim temizledim yeniden açtım özel mesaj bölümünde ön izleme ile ilgili bir değişiklik yok.
Ayrıca gelen ve giden mesajları gerçekten anlamakta ayırmakta güçlük çekiyorum. alttaki resim incelenirse ne demek istediğim daha iyi anlaşılır sanırım.

Resim ekleme seçeneğinde bir sorun var ön izleme de görüntülenen resim kayıt et deyince aşağıdaki gibi örünüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 6234

Şimdi başka bir resim ekleme sitesini kullanarak ekleyeceğim.

ozel_mesaj.jpg

Özel mesaj kutusu size gelen mesajları içerir.
Gönderilen mesajlar ise sizin attığınız mesajları içerir.

Eğer siz mesaj gönderirken editörün altındaki "Bu Mesajın bir kopyasını Postaçıkışına kopyala." (checkbox) alanını işaretlemiyorsanız gönderdiğiniz mesajlar, Gönderilen mesajlar klasöründe tutulmazlar. Her zaman bu alanı işaretlemeniz gerekiyor.

Eskiden böyle değildi ama bu bir sorun olarak görüldüğü için sistemi yazan yazılımcılar bunu uygun gördüler. Çünkü sistemin daha stabil çalışması için gereksiz işgal edilen verileri "kullanıcı istemediği" sürece kayıt etmiyor. Bu da veri tabanını daha tasarruflu kullanmamıza olanak sağlıyor.

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
Merhaba
Mailinizi aldım şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. İleride herhangi bir aksaklık olursa bildiririm.
Selamlar kolay gelsin emeğinize teşekkürler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...