Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Üyeleri Tanışma Bölümü

aydın35

0
Üye
12 Ağu 2012
2
1
3
Yeni katıldım aranıza next 2010 tiger modelini yeni aldım umarım iyi bir seçim yapmışımdır.Bu cihazı fişe taktığımda yeni yazılım yüklemem gerekirmi acaba yoksa bu haliyle kullanmamda skınca varmı
yani orjinal haliyle kullansam dahamı iyi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

Yeni katıldım aranıza next 2010 tiger modelini yeni aldım umarım iyi bir seçim yapmışımdır.Bu cihazı fişe taktığımda yeni yazılım yüklemem gerekirmi acaba yoksa bu haliyle kullanmamda skınca varmı
yani orjinal haliyle kullansam dahamı iyi

Forumumuza hoş geldiniz,keyifli vakitler, bol paylaşımlar.

Cihazınızın bölümünü inceleyebilirsiniz,son yazılımı yükleyebilirsiniz.

max432

0
Üye
14 Ağu 2012
3
0
1
iyi bayramlar

herkese selamlar ve iyi bayramlar.

next minix hd (pembe) aldım ve aileye katıldım.

kimsesiz

0
Üye
8 Eyl 2012
11
0
1
53
BALIKESİR/bandırma
öncelikle bu forum sahibi ve tüm yönetci ve üye arkadaşları saygı ile selamlarım
ben balıkesirin bandırma ilçesinde uydu üzerine uydu sistemlerinin ilk çıktığından beri bu işlerle uğraşan bir arkadaşınızım
bir çok forumlarda da bir zaman bir usta olarak modluk yaptım iyi vya kötü bu camiada benden yardım isteyen arkadaşlara elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştım
dediğim gibi next ve nextstar firmasının ürünlerini firma ile ilk tanıştığımdan beri alır ve satarım
bu forumdada elimden gelen paylaşabileceğim ne kadar bilgi varsa siz değerli forum arkadaşlarımla paylaşmayada hazırım
en derin saygılarımla
uzay elektronik
BALIKESİR/bandırma
[email protected]
tanışmak isteyen arkadaşlar beni ekleyebiler

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
öncelikle bu forum sahibi ve tüm yönetci ve üye arkadaşları saygı ile selamlarım
ben balıkesirin bandırma ilçesinde uydu üzerine uydu sistemlerinin ilk çıktığından beri bu işlerle uğraşan bir arkadaşınızım
bir çok forumlarda da bir zaman bir usta olarak modluk yaptım iyi vya kötü bu camiada benden yardım isteyen arkadaşlara elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştım
dediğim gibi next ve nextstar firmasının ürünlerini firma ile ilk tanıştığımdan beri alır ve satarım
bu forumdada elimden gelen paylaşabileceğim ne kadar bilgi varsa siz değerli forum arkadaşlarımla paylaşmayada hazırım
en derin saygılarımla
uzay elektronik
BALIKESİR/bandırma
[email protected]
Forumumuza hoş geldiniz :)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
herkese selamlar ve iyi bayramlar.

next minix hd (pembe) aldım ve aileye katıldım.

Forumdaki bütün arkadaşlara selamlar.

en derin saygılarımla
uzay elektronik
BALIKESİR/bandırma
[email protected]

Aramıza hoş geldiniz,keyifli paylaşımlar arkadaşlar.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
İnternette gezinirken denk geldim ve katıldım. Yarışmacı tüm arkadaşlara başarılar dilerim :). Bursa'dan Erkan...

kadir07

0
Üye
14 Eki 2012
8
1
3
merhabalar ismim kadir antalya dan selamlar..öncelik ile 2 sorum olacak..onları çözeyim..sonra başınızı yine ağrıtırım :)