Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forumumuz Yeni Görünümü Beğendiniz mi ?

Forumumuz Yeni Görünümü Beğendiniz mi ?

• Evet, Beğendim

Oy: 57 89.1%
  • Hayır, Beğenmedim

Oy: 7 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    64

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hayırlı olsun explorer'da konulara tıklanmıyor ortada çizgi var sadece ana sayfa ve yanındaki menüler çalışıyor crome'da sorun yok

lZ6AZE.png

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
bence diğer sistem kolaydı bizim gibi acemilerin işine yarardı bu sistem usta işidir çünkü ana sayfada konular altalta idi bunda altagülgeli resim konular okunmiyor mesalle mach1 gibi bir panel olsa daha iyi olabilirdi bana göre

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Emeği geçen herkesin ellerine ve emeğine salık Bu tamamen bir rica Benim önerim Ana sayfada ana konuların kalması bu adet 10 taneden vazla ola bilir Üye girişi yaptıktan sonra Ana başlıklar Kayboluyor sonrasında sayfaların arasında kayboluyorum Yazdıklarımla Kesinlikle kimseyi eleştirmiyorum istemeyerek yanlış cümle kurduysam özürdiliyorum

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Hayırlı olsun explorer'da konulara tıklanmıyor ortada çizgi var sadece ana sayfa ve yanındaki menüler çalışıyor crome'da sorun yok

lZ6AZE.png

explorer css3 konusunda sıkıntılar çıkartır ve fiil desteğini vermiyor ya güncelleme yapmasını bekleyeceksiniz ya da chrome, firefox, opera gibi gelişmiş tarayıcıları kullanacaksınız. :)

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
explorer css3 konusunda sıkıntılar çıkartır ve fiil desteğini vermiyor ya güncelleme yapmasını bekleyeceksiniz ya da chrome, firefox, opera gibi gelişmiş tarayıcıları kullanacaksınız. :)

Teşekkürler sorun değil ama mesaj düzenleme özelliği de gitmiş zamanla forum oturacaktır tüm next ailesine hayırlı olsun

Düzeltme: Güncel tarayıcılar da sorun yok

Son düzenleme: