Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forumumuzun Herkese ve Her Markaya Hitap Etmesini İster misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    121
  • Anket kapatılmış .

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr

Tabiki bu konuda sizlerinde varsa önerilerinizi ve en önemli desteklerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyoruz..

hosseyin

0
Üye
8 Ağu 2016
11
1
3
Anketin başlığı yanlış olmuş sanki İTHAM değilde HİTAP etmesi olması gerekmiyormu ?

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Bence bu şekilde devam edilmeli, her markaya hitap eden forumlar çok karışık geliyor bana.
Bu şekilde daha elit duruyor sanki.
Benim fikrim değişmemesi yönünde, farklı düşüncelere de saygı duyarım, anketimiz hayırlı olsun...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,573
57,658
113
izmir çamdibi
foruma artıları ve eksileri olabilir artıları farklı uydu alıcısı kulananlar foruma gelir eksileri next özelden çıkar yinede denemekte fayda var diye düşünüyorum

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
çeşit olursa üye fazlalıiğı olur ve forumda dayanışma artar bence
bir şok uydu forumlarında tek markalıda takılı olanlar forumda açılım yapamadan donuk kaldıklarından markadan çıkarak çeşitli tüm konulara yönelince forumlarda dayanışma artıyor

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bende güncelleşmeden yanayım ama sizlere de danışmadan olmaz.. Anket açık paylaşım açık.. Özgür yorumlarınızı bekliyoruz..

Mehmet'im her şeyin hayırlısı olsun diyelim ben bu forumun Türkiye'nin en çok takip edilen sayılı forumları arasına gireceğine yürekten inanıyorum...

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Bence böyle iyi diğer markalar girince işin içine karmaşa yaşanacağına her hangi bir konuda odaklanma problemi ve aradığımızı bulmakta zaman kaybı yaşayacağımıza inanıyorum

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Bende öyle düşünüyorum herşeyin ilki güzeldir yeniler hep eskileri arttırıyor :)

digimy

0
Özel Üye
17 Ocak 2012
40
6
8
emirdağ/afyon
next diyince akıla gelen tek forum olarak görünüyor diğer bölümler olursa özelliğini yitirecek diye düşünüyorum

furkanz63

0
Üye
21 May 2016
10
0
1
selam arkadaşlar mesela benim cihaz next pandora idi 1 ay oldu arızalandı şimdi redline kullanıyorum ama yinede hergün foruma girip kolaçan ediyorum ne var ne yok diye forumu dolaştığımda diğer markalar hakındada bilgi paylaşımı olursa daha güzel olur.

höhr

0
Üye
18 Tem 2015
9
2
3
benim kanaatim her marka değilde piyasada kullanım açısından en çok tercih edilen uydu alıcılarının bölüm olarak getirilmesi iyi olur

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
sadece uydu cihazlari uzerine olursa super olur yok abuk sabuk konular acilirsa yenilik farketmez abuk sabuk konu derken bizene bankalarin verdigi kredide ne alakasi var boylesoylerin uydu cihazlari ile ilgili sorunlardan anlamak mumkun degil veya buna benzer konular bagzi arkadaslar var nerdeyse turkiyediki tum forumlarda ayni isimle mevcut surekli ayni konulari ayni anda tum forumlarda paylasmakta buda benim gorusum fikir sorarsaniz elestiriye aciksaniz

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
nexte özel bir forumdur bence böyle kalmasi gerekiyor obur türlü cok karışık olur ?

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Öncelikle şunu belirteyim, evlendiğimden beri yani 2,5 yıldır Next cihaz kullanmıyorum baba evinde kaldı next cihazım, bilgisayarımda skystar hd2 var onu kullanıyorum, buna rağmen sadece Next olarak kalmalı diyorum.

Herkes kendine göre haklıdır.
Adminler haklı daha çok üye ve daha çok kullanıcı olacaktır
Diğer cihazları kullananlar haklı forumdan onlarda faydalanmak isteyeceklerdir
Ben haklıyım forumu böyle sevdim böyle kalsın istiyorum :) :) :)
Nasreddin hoca misali herkes haklı.
Saygılar...

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Bence nextforum zaten her geçen gün Google,a benziyordu bu demek oluyor ki süreç hızlanacak, bir sürü gereksiz konu ve ıvır zıvır ne diyelim yaşayalım görelim...

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
her şeyin hayırlısı olsun diyelim ben bu forumun Türkiye'nin en çok takip edilen sayılı forumları arasına gireceğine yürekten inanıyorum...
Zaten sayılı forumlar arasında,sıkıntı yok.her markaya hitap etmesi de güzel daha çok katılım olur,sıkıntı şurda ,diğer markalar cihazları için elbette bilgi isteyecekler forumda,her markaya cevap verebilecek arkadaşlara ihtiyaç olacak,gelenler bilgilendirilmediklerinde giderler,ozamanda bir anlam ifade etmez .mesele bu donanıma sahipmiyiz.iyi analiz edilmesi gerekir diye düşünüyorum.