Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forumumuzun Herkese ve Her Markaya Hitap Etmesini İster misiniz ?

Forumumuzun Herkese ve Her Markaya Hitap Etmesini İster misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    121
  • Anket kapatılmış .

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Olur ama 4k diğer marka uydu alıcıları cihazlar hakkında bilgi sahibi yardım edecek arkadaşlar gerekiyor diğer yandan forumun isiminin de degişmesi gerekiyor hali hazırda forum 4k açık bence iki foruma gerek yok 4k forumda diğer cihazlar ilgili bölümler var durum aynıya geliyor burada da olursa iki forumda da aynı bilgiler olacak next web ile forum 4k ile birleşirse tek forum halinde tüm bilgiler olur ama nasıl olur bilemem.

Son düzenleme:

siiera

0
Özel Üye
22 Ara 2011
275
157
43
aslında forum bu haliyle daha güzel tek kalem ama bazı arksadaşlar diğer marka uydu alıcıların,da bu foruma gelmesini istiyor ama, biraz bu formun karışır şu eksik bu eksik bakarsın uzayıp gitmiş uydu alıcısı marka olarak almış başını gidiyor hangisi eklenecek on,yirmi tane değilki yüz çeşidi geçti hangisi olacak hangisi olmuyacak sonra ya üstan benim cihazın markası neden yok ? buyur burdan yak saygılar

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
benim düşüncem hertürlü uydu cihazına destek veren bir form olmasından yanayım hayırlısı olsun ..

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
bu nex konusunnda cokkk başarılısınızzyaa bırdee işinn eksenınıı deyışştırdınız yaa sız burrdakı başarısızlığınızıı başka bırr sayfayamaa taşıyycaksınz ağırr abıleree seslenıyorumm 3 aydırr bır kanalınn keyınıı elınıze gecıremedınız halenn neyınn peşındesınzz !

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bu nex konusunnda cokkk başarılısınızzyaa bırdee işinn eksenınıı deyışştırdınız yaa sız burrdakı başarısızlığınızıı başka bırr sayfayamaa taşıyycaksınz ağırr abıleree seslenıyorumm 3 aydırr bır kanalınn keyınıı elınıze gecıremedınız halenn neyınn peşındesınzz !

Hayırdır TÜRKÇE ile ilgili sıkıntınızmı var derdinizi daha düzgün bir biçimde anlatamıyormusunuz.? Burası key pazarlama forumu değil ayrıca size bana yollamış olduğunuz özel mesaja ÖZEL mesaj attım bence baştan aşağı iyice bir okuyun.! İnşaallah tutumunuzu değiştirirsiniz....

osmanke

0
Üye
11 Ara 2011
1,344
1,821
113
59
İstanbul
Kiymetli dostlarım, arkadaşlarım bende güncelleştirmeden yanayım çok çeşitliik iyidir diyorum biliyorum forumumuz çok özel bir forumdur fakat diğerlerinede hitap edersek ne kaybederiz aksine doha çok üyelik ve daha başarılı bir forum olacağına inanıyorum buradaki görevli arkadaşlarımızın birçok forumlarda ya üyelikleri yada kendine ait forumları olduğunu hepimiz biliyoruz kaldıki bu güncellemeyi yapmak için daha niye bekliyoruz. saygılar

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
selamlar müsadenizle bende fikrimi söyleyim bence kalbur üstü kaliteli 8-10 markayı geçmeden olabilir buda burayı üye açısından büyütür hayırlısı olsun diyelim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,651
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Evin deliside kötüsüde benim nasıl olsa

Degişim iyidir !

Kararsızım ;

Avantajlarımız

Next firması kabul etmesede görmezlikten gelsede !!!

-Next cihazlara uydu forumları arasında devamlı destek veren tek forum alanı (üyeleri dahi bilgi paylaşım yapacak kadar alanında -görsel -tecrübe -gönüllü testerlık yapıyorlar),
-Adminleri ve tecrübeli üyeleri next kullanıcısı artı alanlarında ustalardan oluşuyor,
-oturmuş bi forum alanı

Dezavantajımız
Nextin pazar kapma huyu cihaz çeşitliligi forumumuzda sıkıntı doğurmakta (Androit alt yapı olmadan kısıtlı destek sorulan sorulara cevap verememek)
Genelde machina3d 2000 modelleri Amigo ve minixhd kullanıcılarından oluşan kitle (paylaşım yüzdeleri en fazla olan alan konular)
Genelde bilerek yardım eden tek kişi ( şahsen ben 2000 cihaz hakkında cevap veriyorsam @haydar ustadan ögrendiğimle fazlası yok bunuda söylemekten yerinmem)

Kararsızım çünkü ;
Açılan her cihaz bölümüne bakacak o bölümü taşıyabilecek arkadaşlar, ustalar ,bildiğini paylaşacak varmı?
Özeleştiride bulunmak en son bana düşer haddim olmayarak genele soruyum @Karbon ve @haydar1966 üstadları 1 hafta internetsiz bir beldeye göndersek tatile ...............

ve

Kolay gelsin

Sevgi Saygıyla

--------------------

Tosyaya Pirince giderken Evdeki Bulgurdan olma(yöresel deyiş)

Son düzenleme:

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
genel cihazlarda teknik bilgi ve paylaşım konusunda yardımcı olurum
benim görüşümde piyasadaki güncel modeller eklensin zaten bu modeller belli
10 marka ancak vardır zaten geri kalanına gerek yoktur farklı cihazlar konusunda yardım
istendiğinde diğer cihazlar bölümü olur oradan yardım edilir bence forum dendiği zaman sadece nexti
kapsamamalı her yere hitap etmeli böyle olursa hem üye artışı olur hemde sağlam bir ortam olur
benim görüşüm budur tabi herkesin görüşüne saygım var

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Degişim iyidir !

Kararsızım ;

Avantajlarımız

Next firması kabul etmesede görmezlikten gelsede !!!

-Next cihazlara uydu forumları arasında devamlı destek veren tek forum alanı (üyeleri dahi bilgi paylaşım yapacak kadar alanında -görsel -tecrübe -gönüllü testerlık yapıyorlar),
-Adminleri ve tecrübeli üyeleri next kullanıcısı artı alanlarında ustalardan oluşuyor,
-oturmuş bi forum alanı

Dezavantajımız
Nextin pazar kapma huyu cihaz çeşitliligi forumumuzda sıkıntı doğurmakta (Androit alt yapı olmadan kısıtlı destek sorulan sorulara cevap verememek)
Genelde machina3d 2000 modelleri Amigo ve minixhd kullanıcılarından oluşan kitle (paylaşım yüzdeleri en fazla olan alan konular)
Genelde bilerek yardım eden tek kişi ( şahsen ben 2000 cihaz hakkında cevap veriyorsam @haydar ustadan ögrendiğimle fazlası yok bunuda söylemekten yerinmem)

Kararsızım çünkü ;
Açılan her cihaz bölümüne bakacak o bölümü taşıyabilecek arkadaşlar, ustalar ,bildiğini paylaşacak varmı?
Özeleştiride bulunmak en son bana düşer haddim olmayarak genele soruyum @Karbon ve @haydar1966 üstadları 1 hafta internetsiz bir beldeye göndersek tatile ...............

ve

Kolay gelsin

Sevgi Saygıyla

--------------------

Tosyaya Pirince giderken Evdeki Bulgurdan olma(yöresel deyiş)

Abim aynen imzamı atıyorum dediklerine biz NEXT' iz biz özeliz karmaşa yaratıp forumu çorbaya çevirmenin anlamı yok diye düşünüyorum tabiki bu benim nacizane kendi düşüncem.

admo

0
Üye
7 Nis 2017
116
81
28
Bence böyle devam edilmeli. Diğer markalarıda eklersek sıradan forumlara benzeriz. Sayısı yüzlerce olan forumların arasında, sıradan bir forum oluruz.
Şimdiki durumda, Next denince bilinen, sorulan ve aranan sayılı forumlardan biriyiz.
Benim fikrim bu. Genede hayırlı olsun diyelim.

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
Next olmanın ayrıcalığı liderlik yakışıyor bence her zaman lider kalmalı

XXNmqj.png

Saygılar.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Sayın teknik destek verecek üstatlar desteği devam devam eden cihazları eyi secellimki herkes istifade etsin (Havanda su dövmüş oluruz) yinede takdir hocalarımıza kalmışdır derim saygılar....

gncydğny

0
Üye
24 Eyl 2012
29
9
8
genel cihazlarda teknik bilgi ve paylaşım konusunda yardımcı olurum
benim görüşümde piyasadaki güncel modeller eklensin zaten bu modeller belli
10 marka ancak vardır zaten geri kalanına gerek yoktur farklı cihazlar konusunda yardım
istendiğinde diğer cihazlar bölümü olur oradan yardım edilir bence forum dendiği zaman sadece nexti
kapsamamalı her yere hitap etmeli böyle olursa hem üye artışı olur hemde sağlam bir ortam olur
benim görüşüm budur tabi herkesin görüşüne saygım var

Bence sizinde destek vereceğiniz bir forum
Mükemmel olur memoli üstad saygılar

9 Haz 2017
33
0
6
İstanbul
Forum sizin forumunuzun tabii ki istediğinizi yapmakta özgürsünüz ancak ben yeni bir üye sayılırım kendimden örnek vererek forumun sadeliğinin ne kadar önemli olduğunu belirtmeye çalışayım.
Uydu alıcımla alakalı bilgi araştırırken bir çok site gördüm. Ama inanın artık o kadar çok marka model var ki aralarında kaybolup gidiyorsunuz. Bu forumu keşfedince daha yalın ve daha berrak bir şekilde bilgi alabildim. Öyle zaman oluyor ki Next' in modelleri arasında bile bazen kayboluyorsunuz burada 5 tane marka olsa ve her markanında 5 ayrı modeli olsa 25 tane ürün demek. Bazen bizlerinde yaptığı gibi bir modeli başka bir model altında konuşma hatamızıda göz önünde bulundurursanız burası karma karışık bir yer haline gelir.
Buradaki bilgilerin bir çoğu takdir edersiniz ki başka forumlarda da mevcuttur ancak burası eğer bu konuda güzel bir yerdeyse bunda bu sadeliğin ve yalınlığın etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.
Seneler önce uydu cihazım ile yine haşır neşirken takip ettiğim forumlar vardı ciddi anlamda üye sayısı çoktu ve popülerlerdi. İnanın şimdi isimlerini bile hatırlamıyorum çünkü gün geçtikçe daha fazla marka daha fazla model daha fazla başlık ve karışıklıkla artık insanları kaçırdılar ve daha taze bilgileri başka yerlerde keşfettiğimizde 'biz sadık olmayan üyeler' (ki çoğu üyede bu sadakatsizlik mevcuttur bunu kötü anlamda anlamamanız gerekir sonuçta bilgi daha kolay neredeyse orası daha rağbet görür) otomatikman o forumları takip etmeye başladık. Sonuç olarak şimdi internet ortamında içi karmaşayla dolu bilginin talep görmediği bir çok site mevcut.
Belirttiğim gibi ben sadece görüş bildirmek istedim vereceğiniz karar hakkınızda hayırlı olsun.

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
Eyer 1 sen fazla cihaz eklenırse çoğu esnaf arkadaşımız faydalanacak tir
Birde bu yönden düşünmek lazım eve ekmek gidecek ve üye artısı olacak
Forum daha verimli olacaktır forumda bundan faydalanabilir bu zamanda forum
Masrafları da az değil en. AIndan forum sahibine fazla yük bınmez