Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

fox kanalları ve Nat. Geo YENİ FREKANS

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Serverı aktif ettin mi. Vanilla x aktivasyon yazıyor next in verdiği bir yıllık ücretsiz server. Bide bende de next 2053 var 70 yakın kanal çözüyor turksatta internet takılı öyle çözüyor bide hortbird çözüyor ama bende hortbird çanağı yok

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Serverı aktif ettin mi. Vanilla x aktivasyon yazıyor next in verdiği bir yıllık ücretsiz server. Bide bende de next 2053 var 70 yakın kanal çözüyor turksatta internet takılı öyle çözüyor bide hortbird çözüyor ama bende hortbird çanağı yok
Türksatta hangi kanalları çözüyor?

Sanslı1907

Member
Üye
5 Haz 2020
85
67
18
Bundan haberim yoktu frekansı yazar mısın hangi kanallar bakayım? Bir de bu kanalları izleyebilmek için ne yapmak nereyi aktif etmem lazım ?
Menu aç ağ ayarları vanilla x aktivasyon yeşil tuşa bas server activated yazacak bitiş bölümünde kaç gün kaldığı yazıcak turksatta tarama yap zaten çıkıyor kanalların hepsi internet bağlı olacak

mehmetabay

0
Üye
5 Şub 2015
69
26
18
Menu aç ağ ayarları vanilla x aktivasyon yeşil tuşa bas server activated yazacak bitiş bölümünde kaç gün kaldığı yazıcak turksatta tarama yap zaten çıkıyor kanalların hepsi internet bağlı olacak
internet bağlı. Frekansı yazar mısın şimdi tarama yapmakla uğraşmak istemiyorum pek zamanım da yok

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
Server ile izliyorum. Çünkü serverı kapatınca şifre giriyor.açınca şifre kalkıyor. Emu da en son dün güncelledim malum frekans değişti tanbergler değişti.
Frekans sembol değeri değişti ama Tandberg keyler değişme
Server ile izliyorum. Çünkü serverı kapatınca şifre giriyor.açınca şifre kalkıyor. Emu da en son dün güncelledim malum frekans değişti tanbergler değişti.
Sembol oranı değişti Tandberg keyler değişmedi