Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Evet bende de kanallar açılmıyor

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Şifreleme türü değişmediği sürece sıkıntı yok. Hala tandberg. Next yazılım sitesinden kontrol edin yeni key ler gelince yazarsınız.

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Günaydınlar kolay gelsin herkese bende 2000 minix machina olmasına rağmen şehir dışında idim gelip baktım kanallar şifreli geçen hafta yayın vardı acaba keylerde veya herhangi bir ayarda değişiklik mi var bilgi verebilir misiniz arkadaşlar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Günaydınlar kolay gelsin herkese bende 2000 minix machina olmasına rağmen şehir dışında idim gelip baktım kanallar şifreli geçen hafta yayın vardı acaba keylerde veya herhangi bir ayarda değişiklik mi var bilgi verebilir misiniz arkadaşlar

Sevgili kardeşim sizede günaydınlar ve kolay gelsin maalesef söz konusu paketteki kanallar dün itibarı ile gittiler.Yabancı forumlarda baya bir şeyler yazılıp çiziliyor anladığım kadarı ile üzerinde çalışılıyor.Bir takım değişikliğe gidilmiş gibi görünüyor durum bir kaç gün içinde netleşecektir bekleyip göreceğiz...

aswer222

0
Üye
24 Tem 2015
1
0
1
Şu an itibariyle bendeki next pandora da şifreliler.dün acıktı.emon sildim tekrar yükledim.olmadı yine

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
provider değiştirirlerse cihaz yazılımlarına fix gerekli olacak yeni yazılım çıktığında da
kanal listesi ve diğer ayarlar sil baştan yapacağız malesef

evrimler25

0
Üye
8 Kas 2016
3
0
1
slm arkadaşlar next pandora icin new cilent server lazım hotbortdeki kanalar icin ucretsiz mum kunmu yoksa ucretli almak zorundamıyız lutfen yardım

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Tengberg yokmu artik? Aldigimiz cihaz next 2000 hd bosunamibosunami okadar para veriyoZ

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Arkadaşlar neden bu kadar konuyu uzatıp duruyorsunuz önceden de denildi konuyu dillendirmeyelim ne kadar izleyebilirsek kardırdır diye bakın yaza yaza sonunda keyler değişti yorum yazmadan önce daha önce yazılan yorumları bir okuyun herkes aynı soruyu soruyor keyler değişti eger yeni keyler bulunabilinirse verilir izleriz olay bu kadar

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Tengberg yokmu artik? Aldigimiz cihaz next 2000 hd bosunamibosunami okadar para veriyoZ
Arkadaşım çok yanlış konuşuyorsun.
Next 2000 HD cihazı satın aldığında ilgili şifreleri çözdüğü için aldıysan, keşke almasaydın! Cihazın diğer özellikleri gözardı edip bu şekilde yaklaşman çok yanlış.
Bu cihaz dışında başka bir marka veya model cihaz çözüyor da bu cihaz çözmüyorsa o zaman sana kısmen hak verilebilir ancak böyle bir durumda söz konusu değil.

eduardos-16

0
Üye
29 Eki 2015
9
0
1
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, fox network paketini ücretli almak istesek, modül + card olarak alamıyor muyuz? Türkiye veya yurtdışından??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...