Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jure

0
Üye
22 Haz 2013
1
0
1
Ben bu durumu ticari ahlaksızlık görüyorum. Reklamında bu kanalları izletme sözü verenler utansın. Eğer bir platforma üye olacaksam niye bu kutuyu alıyorum. Platform zaten kutu veriyor. Bir an önce temizleyin pisliğinizi veya yabancı firmalar gibi kutuları geri alın.

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
bu konuyuu acaba karbon kardeşımız ele almışşmıdır şuann cokk ınsann bu keylerıı beklıyoo umarımm karbonn bunuu yakalarr başarılarr

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Ben bu durumu ticari ahlaksızlık görüyorum. Reklamında bu kanalları izletme sözü verenler utansın. Eğer bir platforma üye olacaksam niye bu kutuyu alıyorum. Platform zaten kutu veriyor. Bir an önce temizleyin pisliğinizi veya yabancı firmalar gibi kutuları geri alın.

Hocam hangi reklamda ? bende nextin minix pembe ve blue su 4 senedir var ayrıca machina3d ve internet machina2000 var alırken bana hiç bir kimse söz vermedi sadece cihazların serverlı cihaz süreli olduğu firmanın verdiği yazılımlarla süreyi uzatabilecegi bildirildi ki süre uzatımı nextin insiyatifinde olmadıgı chip üreticisinin elinde oldugunuda biliyorum.
Özellik açısındanda cihazın ıptv youtube biss ve açılabilen şifreleri çözer ve bunlar istenildiğinde usb- internet ve uydudan günceller .
Tandberg şifreleme sistemi için diyorsanız şu an için illegal AÇAN SEYREDEN varmı farklı marka modellerde hatta daha iddialı 1000-1500 tl arası olan cihalarda dahil varmı ? Lütfen El insaf su aktıgı sürece çeşmeden içeriz yoksa boşu boşuna birbirimizi yer dururuz .

(Seneler önce Sky modul aldım 5 sene kullandım macıg modul aldım 2 ay kullandım kapandı ,Kaon aldım mvisionlar için şimdiki skylardaki primlar geçen senelerde srver açıyordu şimdi kart cihazla açlıyor.illegalin garantısı olmazki kardeşim gitmesin diyorsanda yasal kart cihaz alacaz çaresi yok)...
Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

abraham732

0
Üye
10 Kas 2016
5
0
1

hiç bi dürüst satıcı saana bu garantiyi veremez. eğer sana böyle bi söz verilmişsse gidfersin cihazı aldığın yere hesap sorarsın.hiç bi şifreleme ssisteminin garantisi olmaz
hem beleş yayın izleyecen hem sürekliliği olmaz.hiç bi satıcı sana akşam saat 7 de haber bülteninin sunulacağının garantisi ile cihaz satamaz .senin de kafan çalışıyorsa böyle bi olayın olamayacağını bilmen gerekli.burada kimse pislik yapmıyor önünde fasulye yemeğpi var ister yersin istemezssen parana kıyıp gider pirzola yaptırırsın anladınmı güzel kardeşim

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
Moralim sifira indi tanfberg kurduk 3 gun sonra yayin gitti biri bana anlatsin nasil izleyebilirim emu ile bu konuda çalışma ne durumda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Arkadaşım LÜTFEN cihazınızı nerden aldı iseniz oraya İADE ediniz.! Madem SATICI size yayınları SÜRESİZ izleme garantisi vermiş o zaman kendisi cihazıda geri ALMAK ZORUNDADIR.! Bakın bu vesile ile tekrar yazıyorum İLLEGAL YAYIN İZLEMENİN HİÇ BİR GARANTİSİ KESİNLİKLE YOKTUR.! Bu garantiyi herkim veriyorsa KESİNLİKLE YALAN SÖYLÜYORDUR hiç kimseye İNANMAYIN.!!!

NOT:Bunları yazınca ondan sonra bana kızıp isyan ediyorlar herkimse hiç kimse kusura bakmasın bende isterimki KULLANICILAR izleyebildikleri kadar ÜCRETSİZ izlesinler yayınları.Ama hiç bir zaman unutulmaması gereken bir şey var YAYINCI KURULUŞ istediği kadar bu yayınları izletir.Ama REKLAM amacı ile ama bazı nedenlerden dolayı,istediği zaman FİŞİ-ÇEKER olayı bitirir.

mostra

0
Üye
8 Ara 2016
3
0
1
Emek veren insanlara saygı duymak gerekir. Tşk hakediyor buradaki sorumlu arkadaşlar durmak yok yola devam.. Hayatın garantisi yokken sen cihaza garanti istiyorsun bellliki izlemişsin, cihazda da sıkıntı yok gel sen çabala arkaş ozaman, ordan konuşup yazmak kolay,izlediğin zaman bu insanlara tşk ettin mi? Izlerken iyiydi ama..

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bunlarla ilgili olarak karbon kardeşimden bir açıklama bekliyoruz.

Hocam Allah Aşkına Karbon mu O yayın kuruluşunun başkanı ciosu koderi Karbon mu Kodluyor f... gurup yayın şifrelerini yapmayın Lütfen .......
vardan yok olmaz yokdanda var olmaz .
Ev benim işyeri benim anahtarlar bende kapıda tam güvenlik siz şimdi içeri girelim diyorsunuz KAPI İÇERiDEN AÇILIR Atasözünü hatırlatırım efendim.

Buyrun resmi incelleyin Tb konusu 21de son güncelleme enigma cihazlardada digerlerindede yok herkes bekliyor tek bizim cihazlarda degilki dün yazan arkadaşım vardı rdl müşteri hizmetlerini ardaım çalışmaya başlamışlar diyordu o zaman yazamadım f...grup içerden paylaştıkları an herkes seyretmeye başlar yoksaki bekler dururuz.

VP1Edy.jpg

Son düzenleme:

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
arkadaşşlarr benn dijital tivi kartt allcamm önerınızz varmıı profosyonel birr cıhaz tavsıyenızz varmı

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
iki sene evvel next 18500 hd cıs plus almıştım.o zaman 100 dolardı.ama ne yazıkki değmezmiş.101 marketlerde hometech hd 1010 var 50 liraya hey şeyi var.1 yıllıkda server hediye bizim next cihazlarının hazırki serverlerini yoluna koydular yüklediğim serverlerde gidip geliyor demekki pahalı cihaz iyi cihaz değilmiş milleti enayi yerine koymasın next yetkilileri kendileri kaybeder.next almaya tövbe

Son düzenleme:

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
yokk sadece beklemekk lazım bızmm ustalarımızz calışıyolarr bakalımm hatıcemı neticemı cıkcakk ortaya ben güvenıyorumm türkiyede hıcc bırr tekknolojıı acıkk kapıı bırakmadann durmaz vardırr bı delıkk elbett sızarlarr ordan bizm işimzz zaten üretkennlıkk deyıl üretenınn ürününüü elınnden kappmakk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...