Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

free ip tv ler ulusal yayınlar çalışmıyor

lkbulut

0
Üye
15 Haz 2018
16
3
3
free ip tv türkçe kısmındaki ulusal yayınlar çalışmıyor, kanalların bulunduğu kısımda çok fazla kanal var, hangisi doğru düzgün çalışan belli değil. Ulusal yayınların sürekliliği olan, donmayan bir sd bir hd yayını olsun yeter. bunun için aldık bu cihazı.

teşekkürler

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Gerçekten buna razıyım.hatasız diyebileceğim kadar güzel çalışıyor.Sen ondan bahsediyorsun ben buradan ücretli panel aldım.İşten geliyorum,haberleri seyredeyim diyorum,tam haberin ortasında yayın kesiliyor.Buradan yazınca Whatsappten yazın arkadaşım diye yazıyorlar.Whatsappten yazıyorum,Bu saatte yazılır mı(saat 22:30) sabah yaz diyor.resmen insanlarla dalga geçiyorlar,bu işi yürütemiyorlar kabak bizim başımıza patlıyor.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
Next FreeTv ilk 30 kanal original yayındır ve sorunsuz çalışır. Diğerleri link yayındır. İlk 30 kanal içerisinde ulusal ana akım kanallar ve haber kanalları mevcuttur.

hınbıl

0
Üye
31 Tem 2015
2
0
1
free ip tv türkçe kısmındaki ulusal yayınlar çalışmıyor, kanalların bulunduğu kısımda çok fazla kanal var, hangisi doğru düzgün çalışan belli değil. Ulusal yayınların sürekliliği olan, donmayan bir sd bir hd yayını olsun yeter. bunun için aldık bu cihazı.

teşekkürler