Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share bitti benim için Next bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
Free Share bitti benim için Next bitti maalesef sanırım yeni bir ürün alamında anlamı yok ! Free share gibi özelliği olan başka marka uydu alıcısı var mı ?

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Free Share bitti benim için Next bitti maalesef sanırım yeni bir ürün alamında anlamı yok ! Free share gibi özelliği olan başka marka uydu alıcısı var mı ?
O kadar vurdumduymaz ve cahilce konu açıyodusunuz ve saçma yazılar yazıyosunuzki insanın siniri baya yükseliyor firmayı terkedecekmiş fare dağa küsmüş misali

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
arkadaşım senin sinirin neden bozuluyor 100 dolar a next 18500 hd cıs plus almıştım.next firması yeni ürün satsın diye bende next alaçak değilim herkes fikrini söyleyebilir.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
malesef kötü haber tüm markalarda (free server hizmeti olan) 1 yıl ücretsiz süre doldumu kapanır varsa buraya yazın hangi marka bizlerde alalım ömür boyu bu hizmetten yararlanalım kardeşim

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
tamam arkadaşım fikrini söyledin.bende şimdi cihaz almayaçağım. alırsamda bu next olmayaçak.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113

Ömür boyu freeshare desteği olan cihaz varsa söyleyin hepimiz ondan alalım. !!

Genel Uyarıdır.!! Forum Kurallarına uygun konular açalım, uygun bir üslüp ile yazı yazalım lütfen.!!

Toplum olarak medeni şekilde, tartışabilir, fikirlerimizi hakaret boyutuna varmadan, karşımızdakilere saygılı bir şekilde, her fikre ve görüşe saygılı bir şekilde tartışabilir bir duruma geldiğimizde kurallara gerek kalmayacaktır ama henüz böyle seviyelere gelemedik..

Forum Kuralları 9 Maddesi.

9-) Forum içerisinde Kişisel polemiklere girmek yasaktır,bu gibi durumlarda iki üyede forumdan uzaklaştırılacaktır,Üyeler birbirlerine nezaket ve saygı çerçevesinde eleştiri yapabilirler. Kişi yada Kuruluşa şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte hakarete varan yazılar yazmak,sıfatlar kullanmak yasaktır.Tespiti durumunda forum ile ilişkileri kesilir ve talep durumunda yasal mercilere gerekli bilgiler verilebilir.

KONU KAPATILMIŞTIR.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...