Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share Çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre222

0
Üye
28 Ara 2015
4
0
1
next point Freeshare çalışmıyor 2.ci tunerden internet üzerinden çalışıyor uydu kart paylaşım kapatıldımı

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Minix Hd Cool stabil olmamakla birlikte çalışmaktadır. Aynı paket içindeki bazı kanallar açık bazıları kapalı.

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Sürekli aynı şeyleri yazmaktan ve rahatsızlık vermekten sıkıldım ama galiba yine freeshare çalışmıyor... Hatta günlük sağlam cccam girmeme rağmen bile açılmıyor. Sizde durumlar nedir arkadaşlar?

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
Sürekli aynı şeyleri yazmaktan ve rahatsızlık vermekten sıkıldım ama galiba yine freeshare çalışmıyor... Hatta günlük sağlam cccam girmeme rağmen bile açılmıyor. Sizde durumlar nedir arkadaşlar?

Aynen katiliyorum, bendede calismiyor free sharee chazm (minix hd pembe)

--------------------

Aynen katiliyorum, bendede calismiyor free sharee chazm (minix hd pembe)

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
bendede calışmıyor ces amigo ces sabata cıkacak ona destek yagacak herhalde amigoyu gözden cıkardılar hicbir uydu alıcısının böyle güzel formu yok satışlarda cok faydası oluyordur ..yetkiliere rica ediyoruz desdeginizi uydu alıcılarından cekmeyin ...saglıcakla kalın.....

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Free share

Evet free share çalışıyor eskisinden daha iyi olmuş Next 2000 hd minix machina
Emegi geçenlerin ellerine sağlık saygılar:eek:kok::eek:kok:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...