Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free share

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
Şuan kullandığım ye 18500 hd +plus cihazda bulunan homasaher yazılımı iflas etmiş durumda yeni bir yazılım istiyor. En son 02.12.2016 tarihinde çıkan yazılımın hükmü doldu galiba acilen yeni bir yazılım firma tarafından güncellenmelidir. Çünkü şuan hotbirt te hiç bir kanal açılmamaktadır. Dört adet free cccam adresi yüklü olmasına rağmen hotbirtte hiç bir kanal açmamaktadır. Kısaca ne free homeshare nede free cccam işe yaramamaktadır. Bu konuda işin ehli arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Cccam larin freesahare ile alakasi olmaz cccamlarin mort olmustur yeni yuklemen gerekiyor sanirim cccamlar haftalik veya gunluk uzun omurlu bulman gerek bende 3 tane yuklu 2 senedir daha hic kapanmadi lar :D:D

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
Kaplan 34, Alaka gösterdiğin için teşekkür ederim, Şuan bendede Dört adet free cccam yüklü ikisi aktif diğer iki pasif konumunda, ancak aktif olanlarda dediğim gibi hotbirte kanal açmıyor. Homeshare de kapandığı için hotbirt bitmiş durumda, inanıyorum ki ustalar bir çözüm üretecektir. Tekrar teşekkür ediyorum

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Usta homsahare ev ici paylasim demek 2 .bir ayni marka model cihazla eslersen ilk cihazdaki kart paylasimini yaparsin yani buyuk ihtimalle aktif olan cccam larinda kartlari bostur baska ccam bulup deneme yap derim buyuk ihtimalle cihazin takildi ondanda acmiyo ola bilir en basit cozumu kanallarini yedege al fabrika ayarina dondur cihazi next en buyuk sorunu takinti yapmak

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Veya en basit cozumu cccam larini usb ile tekrar yuklersen gene takilma sorunun gider bu ara freesahareyi kapat cccam kullaniyorsan oda takinti yaptiriyor

yuksel40

0
Üye
9 Tem 2015
31
1
8
Free share ler gelmiş arkadaşlar...
Eskiden bbc hd takilma yapiyordu şimdi yapmiyor...bana daha stabil çalişiyor gibi geldi:))