Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Galatasaray - FC Copenhagen Maçını CANLI Yayınlayan Kanallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bende SALVATORE gibi detaylı öğrenmek istiyorum...Benim 18000 HDCX uydu alıcım var. 1. mesajda bahsettiğiniz kanallar mevcut fakat şifreli bu durumu nasıl çözebilirim....Şimdiden teşekkürler...

Cihazınızın internet bağlantısını sağlamalısınız öncelikle, bununda tek yolu sizin cihaz modeli için uyumlu Wi-Fi aparat almanız. Bunu temin ettikten sonra cihazın free Share özelliğini aktif ederek 1.mesajda verdiğim free Share ile izlenebilen kanalları (HotBird uydusuna bakan çanak olacak) izleyebilirsiniz.. gerekli detay bilgilere cihazınızın bölümünden ulaşabilirsiniz...
Eğer 46.E AzerSpace uydusuna bakan çanağınız var ise İdman Tv kanalından cihazınızın sadece EMU özelliğini aktif ederek ve forumdan ilgili kéy dosyasını cihaza yükleyerek İnternetsiz olarak bu kanaldan maçı izleyebilirsiniz..

Yada bir önceki mesajda yazdığım diğer alternatif izleme yöntemlerini kullanabilirsiniz...

hanif34

0
Üye
23 Eki 2013
2
0
1
Cihazınızın internet bağlantısını sağlamalısınız öncelikle, bununda tek yolu sizin cihaz modeli için uyumlu Wi-Fi aparat almanız. Bunu temin ettikten sonra cihazın free Share özelliğini aktif ederek 1.mesajda verdiğim free Share ile izlenebilen kanalları (HotBird uydusuna bakan çanak olacak) izleyebilirsiniz.. gerekli detay bilgilere cihazınızın bölümünden ulaşabilirsiniz...
Eğer 46.E AzerSpace uydusuna bakan çanağınız var ise İdman Tv kanalından cihazınızın sadece EMU özelliğini aktif ederek ve forumdan ilgili kéy dosyasını cihaza yükleyerek İnternetsiz olarak bu kanaldan maçı izleyebilirsiniz..

Yada bir önceki mesajda yazdığım diğer alternatif izleme yöntemlerini kullanabilirsiniz...

İlginiz için çok teşekkür ederim.....

kreys

0
Üye
13 May 2013
9
0
1
azerspace 1 uydusunu yükledim sinyal %87 ama idman tv yok içinde anlamıs değilim frekansı kaç acaba ?

farselem

0
Üye
23 Eki 2013
2
0
1
Merhabalar,

LNB' i sorunsuzca Azerspace' e ayarladım. IDMAN TV ve AZTV şifresiz olduğu vakitlerde izlenebiliyor. Fakat maç vakti geldiğinde önceden BISS Key girmeme rağmen izleyemiyorum. BISS Key girdiğim ekranın görüntüsünü ekliyorum, acaba neden açmıyor olabilir? Model: NextStar YE-18000 FTA USB

BISS Key doğru, Provider bölümüne yazdığım önemli mi acaba?

x6py.jpg

Teşekkürler

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
azerspace 1 uydusunu yükledim sinyal %87 ama idman tv yok içinde anlamıs değilim frekansı kaç acaba ?

1.Mesajda frekans bilgileri bulunmaktadır bakabilirsiniz...Doğru uyduda olduğunuzdan emin olunuz.
Kolay gelsin.

SALVATORE

0
Üye
23 Eki 2013
18
0
1
Kullandığınız cihazda free share yok,biss şifreli tek yayın 46.E uydusundaki İdman Tv kanalı ama merkezi sistemlerde bu uyduya takılı çanak olmaz genelde...Maçı şifresiz veren kanal ne Türksat'ta nede başka bir uyduda yok..
Tek alternatifiniz 1.mesajdaki TIKLA İZLE yazan kısma tıklayıp PC üzerinden maçı seyretmek..

yada Simple TV tarzında IP TV linklerini çalıştıran programlar kullanarak paylaşılmış olan IP TV linklerini bu program vasıtası ile izlemek..( Sınırsız ve hızlı internet gerekmekte.. bir maç yayını tahmini 1GB civarı kota götürebilir..)

hocam teşekkürler sağolun.simple tv ve ip tv tarzı programları nerden bulacağım varsa link eklermisiniz indirip izleyelim. net limitsiz ve 20 mbps sıkıntı olmaz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Merhabalar,

LNB' i sorunsuzca Azerspace' e ayarladım. IDMAN TV ve AZTV şifresiz olduğu vakitlerde izlenebiliyor. Fakat maç vakti geldiğinde önceden BISS Key girmeme rağmen izleyemiyorum. BISS Key girdiğim ekranın görüntüsünü ekliyorum, acaba neden açmıyor olabilir? Model: NextStar YE-18000 FTA USB

x6py.jpg

Teşekkürler

Bu şekilde izleyemezsiniz :)

Kanal ismi kanal listesindeki ile birebir aynı olmalıdır. yani şöyle olacak
Idman_Azerbaycan
Küçük harf,büyük harf ve alt çizgi gibi detayları unutmayın.

metehan__

0
Üye
18 Ara 2011
62
34
18
Karbon üstad idman tv gs maçını sürekli vermiyor.simult olarak..yani tüm maçların önemli anlarını sırayla verdiği için maçı tam izliyemiyoruz.Bu nedenle diğer alternatifleri değerlendirmek gerek..
JSC+ web tv yi verdiğiniz kod u tarayıcımızın arama çubuğuna yapıştırınca herkes seyredebiliyormu?.Birde viasat spor ve JSC+ maç anında şifreye girermi?

Son düzenleme:

SALVATORE

0
Üye
23 Eki 2013
18
0
1
hocam hotbirdde az tv 11200 27500 dikey frekansıyla yayın yapıyormuş.az tv nin kendi sitesinde belirtilmiş.açıkcası dun akşam digiturkle açtım o kanalı açıktı yalnız maç sırasında kanal sinyal vermesine ragmen kapalıydı.normal cihazlarda biss olarak görülüyormuş bu biss şifresini de 0x1fff
1234560065432100 şeklinde girerek açıyoruz.acaba sizde de az tv nin hotbirdde yayın yaptıgına dair kesin bir bilgi varmıdır?

farselem

0
Üye
23 Eki 2013
2
0
1
Bu şekilde izleyemezsiniz :)

Kanal ismi kanal listesindeki ile birebir aynı olmalıdır. yani şöyle olacak
Idman_Azerbaycan
Küçük harf,büyük harf ve alt çizgi gibi detayları unutmayın.

Gerekli düzenlemeleri yaptım. Temiz bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...