Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Galaxy Note 7 Türk Telekom'da Satılacak

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]Galaxy Note 7 Türk Telekom'da Satılacak[/h][h=2]Galaxy Note 7, 2 Ağustos'ta tanıtılırken yeni telefon modelinin Türk Telekom mağazalarından satışa çıkacağı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
galaxy-note-7-turk-telekom-da-satilacak.jpg
Türk Telekom tarafından yapılan son açıklamalarda Samsung'un son amiral gemisi olan Galaxy Note 7 modeli için önemli bir müjde verildi. Önümüzdeki günlerden itibaren yeni telefon modelinin Türk Telekom mağazalarında yer alacağı ve satışa çıkacak belirtilirken Türkiye'de bu telefonu bekleyen kullanıcıların en önemli satın alma yerlerinden bir tanesi de Türk Telekom olacak.
Taksitli Satılacak
Türk Telekom ve diğer GSM operatörleri tarafından yapılan kampanyalarda faturaya ek olarak daha uygun bir şekilde telefonlara sahip olmak mümkün olurken kullanıcılar aynı şekilde Galaxy Note 7 modelini de satın alabilecek.
Galaxy Note 7 ile ilgili yapılan bu duyurunun ardından sosyal medya üzerinde Türk Telekom oldukça ilgi görürken en çok merak edilen detaylardan bir tanesi cihazın etiket fiyatı oldu. Yapılan açıklamalarda etiket fiyatı ile ilgili detaylar paylaşılmazken telefon almak isteyen kişilere 36 aya varan taksit seçeneklerini sunulacağı belirtildi. Telefon fiyatının yüksek olması 36 aylık taksit oranlarının dahi yüksek olmasına neden olurken önümüzdeki günlerde satışa çıkacak cihaz böylece kullanıma sunulmuş olacak. Cihazın satışa çıkmasının ardından etiket fiyatı da öğrenilebilecek.
Gear VR Hediye Edilecek
Türk Telekom'da satışa çıkacak olan Galaxy Note 7 için aynı zamanda hediyeli bir kampanya da sunulacak. Galaxy Note 7 modelini alan kişilere cihaz ile birlikte ücretsiz olarak Gear VR hediye edilecek.
[/FONT]
 
Üst