Neler yeni

[Güncel] Oyun Dünyasındaki Önemli detaylar

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Bir Sea of Thieves oyuncularının muhtemelen şikayette bulundukları ortak bir tema şu olurdu herhalde: yapılacak yeterli bir şey yok. Aynı adalarda çok fazla hazine var ve sadece kazı yapabilirsiniz. Geliştirici Rare bunun farkında.
[h=3]Sea of Thieves Güncellemeleri[/h]

Bir Sea of Thieves oyuncularının muhtemelen şikayette bulundukları ortak bir tema şu olurdu herhalde: yapılacak yeterli bir şey yok. Aynı adalarda çok fazla hazine var ve sadece kazı yapabilirsiniz. Rare bunun farkında. Geliştiricinin, lansmandan sonraki ilk birkaç ay boyunca, önceliklerde bir değişiklik de dahil olmak üzere ayrıntılı içerik planları var. Rare, evcil hayvanların ve geminin kaptanlığının erken eklenmesi hakkında konuşmuş olsa da, bu özellikler "arka planda". Şirket, haritalar, düşmanlar ve olaylar dahil olmak üzere daha fazla ham oyun eklemeyi hedefliyor.
Yeni meteryallerin ilk dalgası Mayıs ayında geliyor. "Yeni mekanikleri" getiren ve ödüllendiren haftalık etkinliklerin yanı sıra "Yeni AI tehdidi" ve özel bir etkinlik üzerine odaklanan The Hungering Deep'i içeriyor. Yaz aylarında, hem Cursed Sails hem de Forsaken Shores'de yeni bir bölge ile yeni bir gemi tipi elde edeceksiniz. Bu ve daha sonraki güncellemelerin her ikisi de yeni oyun dinamiklerini, AI düşmanlarını ve ödülleri bir kez daha canlandıracak.

Rare, planlarının "akıcı" kalmaya devam edeceği konusunda uyardı, aynı zamanda tüm yeni içeriğin ücretsiz olacağını söyledi. Oyuncu tabanını bölmek istemiyor ve bu da herkesin aynı sayfada olmasını sağlamak anlamına geliyor.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115

[h=2]Oyuncular zaten kırılmış olan Tekken 7’den Denuvo korumasının kaldırılmasını talep ediyor.[/h]Oyunların pek çoğunda korsana karşı koruma amacıyla kullanılan Denuvo’nun performansa etkisi olup olmadığı uzun zamandır tartışılıyordu. Kimi kullanıcılar korumanın performansı olumsuz yönde etkilediğini söylerken, yapılan testlerde genellikle çok fark görülmüyordu.
Tekken 7’nin başındaki Katsuhiro Harada, Twitter’daki bir gönderisinde Akuma’nın “Shakunetsu Hadouken” isimli hareketini yaparken anlık FPS düşüşlerinin Denuvo’dan kaynaklı olduğunu söyledi. Harada bir takipçisinden gelen bir soruya FPS düşüşü probleminin Denuvo tarafından çözüleceği cevabını verdi.
Başka bir takipçi ise oyunun 4 günde kırıldığını söyleyerek Denuvo’nun kaldırılması gerektiğine işaret etti. Harada oyunla birlikte Denuvo’nun da güncellendiğini ve güncel içerikler (yeni dövüşçüler, kostümler) için Denuvo’nun yeni sürümünün de kırılması gerektiğini belirtti.
Bu durumda Tekken 7’nin korsan sürümü, oyunun piyasaya ilk çıktığı versiyonundaki içerikleri bulunduruyor. Gelen yeni dövüşçülerle oynamak isteyen kullanıcıların oyunun tam sürümünü satın alması gerekiyor.
Geçmişte bazı oyunların çıkışından birkaç ay sonra Denuvo korumasını kaldırdığına şahit olmuştuk. Denuvo’nun performansa etkisi sıfır olması halinde hiçbir geliştiricinin durup dururken korsan koruma sistemini kaldıracağını düşünmüyoruz. Bakalım Tekken 7 gelecekte böyle bir güncelleme alacak mı.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
[FONT=&quot]PUBG geliştirici ekibi, uzun süredir dile getirilen harita seçim özelliğinin gelecek güncellemeler ile oyuna ekleneceğini duyurmuştu. Şimdi ise bu güncellemelerin birkaç kullanıcı arayüzü değişikliğini de içereceği ortaya çıktı. Oyun içi markete odaklanan bu arayüz değişiklikleri, marketin çok daha işlevsel hale gelmesini sağlayacak.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]Kullanıcı arayüzü değişiklikleri ile birlikte oyun için kasa satın aldığımız Rewards (Ödüller) sekmesi, Store (Mağaza) olarak yeniden adlandırılacak. Bununla birlikte sekme Crates (Kasalar), Keys (Anahtarlar) ve My Items (Eşyalarım) olarak 3 farklı kategoriye bölünecek. Güncellemeler hakkında henüz resmi bir tanıtım yapılmamış olsa da, Skin Tracker adlı site oyuna eklenecek harita seçimini de barındıran kullanıcı arayüzüne ulaşmayı başardı.[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Videoda görüldüğü kadarıyla oyun içi ürünlerin satıldığı Mağaza sekmesi, çok daha fonksiyonel hale getirilmiş. Örneğin oyundaki kasalardan çıkabilecek her bir ögeyi, kasayı almadan nadirlik detayına kadar görüntüleyebiliyorsunuz. Anahtarlar sekmesi ise size kilitli kasaları aldığınızda açmak üzere istediğiniz oranda anahtar satın almanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra sadece kasa anahtarlarını alabildiğimiz Bro Cash (BP) isimli yeni bir oyun içi para birimi var. Gerçek paranın yerini alabilecek test amaçlı bir para birimi olduğunu düşündüğümüz bu uygulamanın nasıl işleyeceği konusunda ise bir bilgimiz yok.[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
[FONT=&quot]
[/FONT]

[h=2]Square Enix, Tomb Raider’ın gelecek oyununun ilk fragmanını yayınladı.[/h][FONT=&quot]Geçtiğimiz ay Tomb Raider’ın yeni oyunuyla ilgili çok sayıda bilgi sızdırılmıştı. Hatta sızdırılan bilgilerin arasında fragman da ortaya çıkmıştı. Şimdi de geliştirici Square Enix, oyunun resmi fragmanını yayınladı.[/FONT]
[FONT=&quot]Yaklaşık 3 dakikalık fragmanda, oyunun Maya piramitlerinin çevresinde geçeceği anlaşılıyor. Lara Croft ise her zamanki çevikliğiyle düşmanlarıyla başa çıkmayı başarıyor.[/FONT]
[FONT=&quot]Oyun, 14 Eylül’de Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için piyasaya çıkacak. 13 – 15 saat arası senaryo modu oynanış süresi sunacağı belirtilen oyun, Digital Deluxe Edition, Ultimate Edition ve Croft Edition sürümlerinde 48 saatlik bir erken erişim seçeneği vadediyor.[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Playerunknown's Battlegrounds son haritası Sanhok, tamamlanmadı. Her bir test periyodu, binaların geometrisinde, detaylarında ve düzeninde ince değişiklikler meydana getiriyor.
[h=3]PUBG Altın Sandıklar[/h]

Playerunknown's Battlegrounds son haritası Sanhok, tamamlanmadı. Her bir test periyodu, binaların geometrisinde, detaylarında ve düzeninde ince değişiklikler meydana getiriyor. Ancak en son yinelemesinde bulunan bir değişiklik, bu kadar ince değildi. Dün, oyuncular Sanhokormanlarında gizli küçük altın sandıkları bulmaya başladı.
Şimdiye kadar, sadece birkaç tane bulundu ve onlarla etkileşimde bulunmanın bir yolu yok gibi. Redditor 'godlyfury', takımıyla oynarken bir kayaya sokulmuş altın sandığı ilk gözetleyenlerden oldu. Oyuncuların diğer sandıkların bulunduğu yer ile uğraşması ve bunun ne anlama gelebileceğine dair spekülasyonlar sonucu bulgularını paylaştıkları konu hızla patladı.
Onları açmanın henüz akla yatkın bir yolu yok. Ama bu altın sandıklar sanki PUBG'nin ana rakibi Fortnite Battle Royale'e ince bir gönderme gibi gözüküyor. Fortnite'a aşina olanlar haritanın, açıldığında, genellikle büyük donanım ile ödüllendiren altın sandıklarıyla dolduğunu bileceklerdir. Tabii ki, Sanhok göz önünde bulundurulduğunda bu zaten Fortnite'ın ezici başarı formülünü taklit etmeye çalışan bir harita diyebiliriz. PUBG'nin diğer haritalarıyla karşılaştırıldığında, Sanhok, çok daha kaotik bir etki yaratan, daha dar bir alan olan, ölçülü bir 4x4 ızgara ormanıdır.
Belki de sadece küçük bir hediye olabilir, ama daha fazla bir şey olması durumunda gözünüzü dört açın. Başka altın sandıklar bulursanız veya neler olabileceğine dair kendi teorileriniz varsa, yorumlarda paylaşabilirsiniz. İsterseniz PUBG'i buradan indirebilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
[FONT=&quot]Alper Dalan / 16.05.2018 12:06[/FONT]
[FONT=&quot]Biz oyuncuları en fazla yıkan haberlerden biri de, çok fazla beklediğimiz oyunun ertelenmesi veya iptal olmasıdır kesinlikle. O kadar bekleyip heveslendikten sonra, bir de üstüne oyun belirtilen tarihte çıkmayınca, ister istemez üzülüyoruz. Haberimizin başlığından da anlayabileceğiniz üzere, ne yazık ki dört gözle beklediğimiz yapımlardan biri olduğunu söyleyebileceğimiz Metro Exodus ertelendi. Bu haberimize konuk olan olay ise, THQ Nordic tarafından paylaşılan bir basın bülteni ile bildirildi.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

[h=3]Ne yazık ki Metro Exodus ertelendi[/h][FONT=&quot]Normal şartlarda bulunduğumuz 2018 yılı içerisinde çıkış yaparak biz oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapımı ne yazık ki biraz daha fazla bekleyeceğiz görünüşe göre. Karşınıza, “Metro Exodus ertelendi.” diyerek çıkmak istemezdik elbette ama THQ Nordic tarafından paylaşılan basın bülteni, böylesi bir haber ile güne başlamamıza sebep oldu. Basın bülteni içerisinde, başka konulara dair de bilgiler bulunmakta. Eğer basın bültenini incelemek isterseniz, buraya tıklamanız yeterli olacaktır.[/FONT]
[FONT=&quot]Metro Exodus’un normal şartlarda bulunduğumuz yıl içerisinde çıkış yapacağını belirtmiştik. Fakat, paylaşılan basın bülteni ile bu tarih 2019 yılının 1. çeyreği olarak değiştirildi. Bu tarih değişikliğinin PC, PS4 ve Xbox One platformlarının tamamını kapsadığını da hatırlatmamızda fayda var. Geliştirici ekip neden böylesi bir karar aldı bilemiyoruz ama kesinlikle oyuna bu yıl içerisinde sahip olamamak, oyuncu kitlesinin bir parçası olarak bizleri fazlasıyla üzdü.[/FONT]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Monster Hunter: World'te Mother Goddess of Gold alma şansınız olmadıysa son kez Xbox One ve PS4'te tekrar deneyebileceksiniz. Kulve Taroth, 24 Mayıs'ta oyuna dönüyor.
Monster Hunter: World'te Mother Goddess of Gold alma şansınız olmadıysa son kez Xbox One ve PS4'te tekrar deneyebileceksiniz. Kulve Taroth, 24 Mayıs'ta oyuna dönüyor.
Twitter'da açıklanana göre Kulve Taroth, 24 Mayıs'ta Amerika'da ve Avrupa'da 25 Mayıs'ta mevcut olarak sunulacak. Bitiş tarihi ise henüz açıklanmadı. Bunu üstlenmek için, 16 veya daha yüksek bir avcı rütbesi olmanız, epic için arkadaşlarınla takım oluşturmanız, avcı ve palico için altın yağmalamanız gerekecek.
Kulve Taroth, kendini parlayan bir metal kaplama ile koruyan büyük bir ejderhadır. Her savaş kendi kabuğu ve ekolojisi her görüşte değiştiği için biraz farklıdır. İlk kez geçen ay Monster Hunter: World'de sınırlı bir kuşatma görevi olarak görüldü.

[h=3]Monster Hunter: World Kulve Taroth[/h]
[h=3]Kulve Taroth[/h]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Ezreal'e karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire halt edebilir ve Ezreal'e karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Ezreal'e karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...
[h=3]Ezreal Counter[/h]

Ezreal counter (Ezreal ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.
Ezreal Dahi Kâşif; zor durumlara girip çıkmanın yollarını bulmak için esrarengiz bir yeteneğe sahip olan kendine güvenen Piltovan kaşifi Ezreal, macera arayışında Runeterra'yı gezer. Kadim Shurima Shurima'nın kalıntılarından elde edilen büyülü bir eldivenle, dünyanın en şifreli gizemlerini araştırır. Ezreal kendini beğenmiş yüzündeki sırıtışıyla keşfedilmemiş yerlerin arasında mistik enerji atışları yapıp tehlikelerden sıyrılıyor.
Öncelikle LoL karakteri Ezreal'in yeteneklerini hatırlayalım.
Ezreal Yetenekler
Büyü Gücü Yükselişi
Ezreal, her seferinde başarılı bir şekilde büyüyü isabet ettirdiğinde 5 kata kadar birikecek şekilde Saldırı Hızı kazanır.

Gizemli Atış
Ezreal, bir düşman birimi vurduğunda, bütün bekleme sürelerini 1,5 saniye azaltan, zarar veren bir enerki oku atar.

Özüt Akışı
Ezreal, müttefik şampiyonların Saldırı Hızını artırırken, değişken bir enerji dalgasını ateşleyerek, düşman şampiyonlarına büyü hasarı verir.

Sihir Geçişi
Ezreal, yakındaki bir hedefe ışınlanır ve en yakın düşman birimine ateşlediği güdümlü ışınla saldırır.

İsabet Dalgası
Ezreal, 1 saniyeliğine hazırlayıp yolladığı güçlü bir enerji dalgası geçtiği her birime büyük hasar verir. (Geçtiği her birimde verdiği hasar % 10 azalır.)

Ezreal Counterlar'ına (Ezreal ct) bir göz atalım.
Ezreal ct, Ezreal Counter, Ezreal Counterları:

[h=3]Ezreal'e Karşı İyi Olan Rakipler[/h]

[h=3]Ezreal'e Karşı Kötü Olan Rakipler[/h]
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Monster Hunter World'un PC sürümü hala birkaç ay sürebilir, ancak eğlenceli bir alternatif arayan oyuncular artık Dauntless'da canavarları bir araya getirebilirler.
[h=3]Dauntless[/h]

Monster Hunter World'un PC sürümü hala birkaç ay sürebilir, ancak eğlenceli bir alternatif arayan oyuncular artık Dauntless'da canavarları bir araya getirebilirler. Phoenix Labs'ın ücretsiz play-aksiyon RPG'si, açık beta'ya girmiştir, yani herkesin indirmesi ve ücretsiz olarak oynamaya başlaması anlamına gelir.
Capcom'un canavar serisi gibi, Dauntless oyuncuları Slayers rolüne sokar. Vahşi Behemoths avlamak için birlikte çalışmaları gerekir. En fazla dört oyuncu bir araya gelerek farklı silah türlerini ve zırhları kullanarak canavarları üstlenebilir.
[h=3]Dauntless Açık Beta[/h]
Oyunu oynamak isteyenler, resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilir; Ancak, lansmandaki birçok çevrimiçi oyun gibi, Dauntless şu anda bazı teknik sorunlarla karşılaşıyor. Birçok oyuncunun, sunucuya bağlanmada sorun yaşadığı ve kuyruk bekleme sürelerinin bir saat veya daha uzun süreceği tahmin ediliyor. Phoenix Labs, Twitter'da sorunları onayladı ve "eşleme ile sorunları çözmek için çalışılıyor." dedi.
Phoenix Labs, Dauntless'ın ve gelecekteki tüm genişlemelerinin ücretsiz oynanacağını, ancak oyuncuların da Slayers için özelleştirme ürünleri satın alma seçeneği sunacağını söylüyor. Bununla birlikte, geliştirici, bunların kesinlikle doğada kozmetik olacağından ve oyun üzerinde herhangi bir dayanışmaya sahip olmayacağını vurgulamaktadır. Aynı şekilde Dauntless, satın almak için herhangi bir yağma kutusu sunmuyor.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Sony'nin E3 2018 konferansında yeni bir Spider-Man Oynanış fragmanı yayınlandı.

Sunset Overdrive'ın arkasındaki ekip, Spider-Man'ın tam akrobatik becerinin iyi bir şekilde kullanılabileceği bir oyun sunmuştur.
[h=3]Spider-Man[/h]

Sunset Overdrive'ın arkasındaki ekip, Spider-Man'ın tam akrobatik becerinin iyi bir şekilde kullanılabileceği bir oyun sunmuştur. Bir sinematik fragman, bir helikopterin yanından geçerek suyadaki muazzam bir hapishaneye yaklaşan Spider-Man ile başlıyor. Sahne, kaçan mahkumlarla kendi hücrelerinin hemen dışında savaştığı bir dövüş serisine dönüşür. Batman: Arkhamoyunlarına çok benzeyen Spidey, düşmandan düşmana sorunsuz bir şekilde ilerlerken, aynı zamanda duvarlardan ve düşmanların bacaklarından akrobatik bir şekilde zıplıyor.


Buradan, Spidey üst kata çıkarak başka bir odaya giriyor. Daha sonra Scorpion tarafından yakalanıyor ve mahkumlara karşı başka bir mücadele serisine yol açıyor. Kamera, olağandışı bir şekilde hareket ederken hızla etrafta dolaşıyor.
Daha sonra aksiyon, yağmurlu bir alanda dışarıda devam eder. Kapalı olmasına rağmen, tesisin dışındaki alan oldukça geniş görünüyor ve Örümcek Adam bölgeyi çevreleyebiliyor. Bu muhteşem videoya bir göz atın.
Spider-Man'ın 7 Eylül'de PlayStation 4'te yayınlanması planlanıyor. Oyunu ön sipariş verirseniz, Peter'ın Avengers: Infinity War'da giydiği Iron Spider kıyafetine anında erişebileceksiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
Klişe bir giriş olacak belki ama 11 ayın sultanı olan Ramazan, en sonunda sona erdi ve bayram başladı. Çocuklar için tek kıyağı harçlıklar ve şekerler ile büyükler geçmiyor elbette. Aynı zamanda, uzun uzun zaman geçirebilecekleri oyunları indirim kampanyası ile bizlere sunan yerler de oluyor. Sizlere bahsetmekte olduğumuz bayram indirim kampanyası yapan yerlerden biri de, Playstore. Hazır bayram gelmişken Bethesda, Rockstar ekiplerinin oyunları, Ni no Kuni II, Warhammer Vermintide 2, Cat Quest ve Kerbal Space Program gibi birçok yapımda %70’lere varan indirim kampanyaları da başlatıldı. Hemen aşağıda, sizler için Bethesda, Rockstar ve diğer oyunları listeledik.

Bethesda, Rockstar ve daha birçok ekibin oyunlarında bayram indirimleri

19 Haziran 2018 tarihinde bitecek Bethesda oyunları ve Warhammer Vermintide 2 bayram indirimleri


Rage – 29 TL yerine 10 TL
Fallout: New Vegas – Ultimate Edition – 78 TL yerine 14,50 TL
The Elder Scrolls III: Morrowind – GOTY Edition – 29 TL yerine 14,50 TL
Dishonored 2 – 248 TL yerine 56 TL
Prey – 112 TL yerine 56 TL
Dishonored: Death of the Outsider – 128 TL yerine 64 TL
The Elder Scrolls Online: Morrowind – Standard Edition – 98 TL yerine 49 TL
Doom – 198 TL yerine 64 TL
The Evil Within 2 – 256 TL yerine 128 TL
The Elder Scrolls V: Skyrim VR – 248 TL yerine 174 TL
Fallout: New Vegas – 18 TL yerine 7 TL
Fallout 4 VR – 256 TL yerine 179 TL
Fallout Classic Collection – 78 TL yerine 39 TL
Wolfenstein II: The New Colossus – 248 TL yerine 124 TL
Wolfenstein II: The Freedom Chronicles Season Pass – 98 TL yerine 58 TL
The Elder Scrolls IV: Oblivion – Goty Edition – 29 TL yerine 14,50 TL
Doom VFR – 132 TL yerine 90 TL
Fallout 4 – Season Pass – 164 TL yerine 98 TL
Fallout 4: Far Harbor (DLC) – 86 TL yerine 52 TL
Fallout 4: Nuka World (DLC) – 54 TL yerine 42 TL
Fallout 3 GOTY Edition – 29 TL yerine 14,50 TL
Quake 4 – 29 TL yerine 10 TL
Quake II – 28 TL yerine 10 TL
The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition – 148 TL yerine 74 TL
The Elder Scrolls Online: Morrowind – Digital Collector’s Edition – 210 TL yerine 140 TL
Fallout 4 – 220 TL yerine 64,50 TL
Rockstar ve diğer yayıncılara ait oyunlardaki bayram indirimleri
Killing Floor 2 – Digital Deluxe Edition – 56 TL yerine 23 TL
Killing Floor 2 – 46 TL yerine 19 TL
Bully: Scholarship Edition – 24 TL yerine 9 TL
Grand Theft Auto V – 198 TL yerine 56 TL
Grand Theft Auto V – Criminal Enterprise Starter Pack – 128 Tl yerine 77 TL
Grand Theft Auto V: CESP + Great White Shark Card Bundle – 286 TL yerine 132 TL
Grand Theft Auto V – CESP + Megalodon Shark Card Bundle – 312 TL yerine 159 TL
Grand Theft Auto V – CESP + Whale Shark Card Bundle – 298 TL yerine 140 TL
L.A. Noire: The Complete Edition – 48 TL yerine 15 TL
Kerbal Space Program – 54 TL yerine 27 TL
Kerbal Space Program: Making History (DLC) – 46 TL yerine 37 TL
Cat Quest – 36 TL yerine 22 TL
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – 168 TL yerine 118 TL
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition – 218 TL yerine 163,50 TL
Grand Theft Auto: The Trilogy – 48 TL yerine 15 TL
Grand Theft Auto IV: Complete Edition – 48 TL yerine 15 TL
Max Payne 3 – The Complete Edition – 36 TL yerien 11 TL
Warhammer: Vermintide 2 – 48 TL yerine 36 TL
Warhammer: Vermintide 2 – Collector’s Edition – 59 TL yerine 44 TL
Battle vs. Chess – 32 TL yerine 8 TL
Earth 2160 – 15 TL yerine 3 TL
Heli Heroes – 18 TL yerine 4,50 TL
Jagged Alliance 2: Wildfire – 15 TL yerine 2 TL
Knights and Merchants – 20 TL yerine 4 TL
The Troma Project – 18 TL yerine 17 TL
X-Blades – 24 TL yerine 5 TL