Neler yeni

Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!

kaptan-8

Moderator
Moderator
Katılım
10 Ocak 2018
Mesajlar
4,982
Beğeniler
5,305
Konum
Adana
#1
ShiftDelete.Net olarak teknolojinin her alanındaki yeniliklerini karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünce geliştirilen Uçuş Rehberim uygulaması ne işe yarıyor sorusuna yerinde baktık. Sizler için hızlı bir şekilde Ankaraya gittik ve buradan en sıcak bilgileri aldık.
1602977869054.png
Uçuş Rehberim uygulaması dertlere son veriyor
Türkiye’nin en çok izlenen teknoloji YouTube kanalımızda sizler için farklı videolar hazırlamaya devam ediyoruz. Lansmanı bugün gerçekleştirilen Uçuş Rehberim uygulaması nedir, hangi işlerimizde kullanacağınız bu videomuzda sizler için özetledik.

Uçuş Rehberim uygulaması ne işe yarıyor?
Uçuş Rehberim uygulaması uzun zamandır geliştirilen ve Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine heyecanla sunulan bir uygulama. Bu uygulama ile beraber kullanıcılar, havalimanlarında uçuşlarını tek bir mobil uygulama üzerinden kontrol edebilecekler. Üstelik bu uygulamaya indiren yolcular, uygulama üzerinden sunulan günlük 2 gigabayta kadar ücretsiz bir şekilde internetten faydalanabilecek. Uygulamadaki uçuş takip özelliği ile yolcular, gönderilen anlık bildirimler sayesinde uçak kaçırma dertleri ile uğraşmayacak. Yolcular artık Uçuş Rehberim uygulaması sayesinde; uçuşlarını sosyal medya hesaplarından takip edebilecekler. Uygulamada sunulan tek avantaj bunlar değil. Uçuş Rehberim’in getirdiği diğer yenilik de ‘Aracım Nerede?’ özelliği. Havalimanlarına aracını park eden yolcular bundan sonra araçlarını aramak zorunda kalmayacaklar.

shiftdelete.net