Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

haydar 1966 üstadım standby a alınırken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
haydar1966 üstadım next 2000hd internet machinamda son yazılımı yükledim.cihazı standbya alırken kaydet yazıyor ve stanby konumuna geçiyor sizce normalmidir.
aldığımdaki üzerindeki mevcut yazılımda bu yoktu.sadece türksat kullanıyorum fabrika ayarlarındaki key bilgilerini sileyimmi? bu konuda yardımcı olurmusunuz.bu cihazın türksat keyleri machina 3d ile aynımı yada next yazılım sitesindeki 2000hd keyleri uygunmu hayırlı cumalar dilerim şüphesiz işleriniz yoğun birde ramazan ayı önceki yazımı görememiş olabilirsiniz en derin saygılarımla.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar1966 üstadım next 2000hd internet machinamda son yazılımı yükledim.cihazı standbya alırken kaydet yazıyor ve stanby konumuna geçiyor sizce normalmidir.
aldığımdaki üzerindeki mevcut yazılımda bu yoktu.sadece türksat kullanıyorum fabrika ayarlarındaki key bilgilerini sileyimmi? bu konuda yardımcı olurmusunuz.bu cihazın türksat keyleri machina 3d ile aynımı yada next yazılım sitesindeki 2000hd keyleri uygunmu hayırlı cumalar dilerim şüphesiz işleriniz yoğun birde ramazan ayı önceki yazımı görememiş olabilirsiniz en derin saygılarımla.

Öncelikle merhabalar size hemen yardımcı olmaya çalışayım ilk olarak söylemek isterimki evet cihazı STANDBY alırken o şekilde olması NORMALDİR.Çünkü yapılan her türlü işlem bu cihaz ve muadillerinde bu şekilde HAFIZAYA alınmaktadır. Fabrika ayarlarındaki key bilgilerini silmek yada silmemek bir şey ifade etmemektedir.Önemli olan an itibarı ile İNTERNET DESTEK ten güncel keylerin cihaza yüklenmesidir böylece BİSS+POWERVU+TANDBERG+CW keyler anlık olarak cihaza yüklenmektedir.Ve evet her iki cihazda aynı KEY kütüphanesini kullandıkları için sanıyorum aynı key dosyası kullanılabilir.Bilemiyorum siz keyleri İNTERNET tenmi güncelleme yapacaksınız yoksa USB ilemi.? En garanti olanı NET ten yapılan olanıdır bir zamanlar @KARBON kardeşimiz dosya veriyordu artık ama şimdi her şey otomatik olduğu için gerek kalmadı.Çok gerekli olduğunda o zaman eğer keyler sisteme girilmemişse ben yada @KARBON kardeşim veriyor foruma.! Ama siz derseniz ben USB ile atacağım NEXT DESTEK tende indirip cihaza yükleme talimatına uyarak atabilirsiniz.Ayrıca belirtmek isterimki haklısınız yazınız gözümden kaçmış eğerki bu şekilde bir dönüş yapamazsam LÜTFEN özelden yazın çekinmeyin.Orda gözümden kaçmaz çünkü siteye girer girmez anında karşıma gelmektedir.Sevgi ve Saygılarımla hayırlı Cuma'lar dilerim...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
@Zafer Bey ;

konu açma kriterlerimize bu bölümde de özellikle uymanızı rica ederiz.!

Kişiye özel isimle konu açmak yasaktır.!

Aklınıza gelen her soru için ayrı ayrı konu açmayınız. Konu açmadan önce açık konulardan araştırma yapınız. Sorunuzun içeriğine uygun bölümlerden sorularınızı sorunuz.!

Konu kapatılmıştır.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...