Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hazır kanal sıralaması

osimen

0
Üye
10 Ağu 2017
16
0
1
İyi günler arkadaşlar. 2000 hd makineye 1.574 güncellemesini attıktan sonra kanal listesi gitti. acaba elinde güncel türksat kanal sıralı listesi olan var mı? paylaşabilirse çok sevinirim. yada balık tutmayı öğretecek biri varmı :smile-new: ndb uzantılı kanal listesi yapma proğramını öğreterek :coool: teşekkürler.

osimen

0
Üye
10 Ağu 2017
16
0
1
evet o şekilde geliyor ama ben hazır sıralı istiyorum. dediğiniz şekilde karmakarışık oluyor kanallar. tek tek ayarlaması çok zor ve uzun sürüyor

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
@osimeniyi güzel diyorsunda Kanal listesi ile birlikte diğer bilgilerde gelir onları nasıl çıkartacagız )).En iyi kanal listesi emek vererek kendi ayarlarımızla yaptıgımız listedir.Nede olsa bize özeldir.

osimen

0
Üye
10 Ağu 2017
16
0
1
diğer bilgiler derken hocam. sıkıntılı bi durum oluşturur mu makine için. tecrübesiz olduğu için soruyorum. ayrıca kendi zevkimize göre yaptığımız güzeldir ama bunu receveir da yapmak zor oluyo. ondan soruyorum. bu ndb uzantılı kanal listesi bilgisayarda nasıl yapılır. bu konuda yardımı olabilecek var mı acaba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
diğer bilgiler derken hocam. sıkıntılı bi durum oluşturur mu makine için. tecrübesiz olduğu için soruyorum. ayrıca kendi zevkimize göre yaptığımız güzeldir ama bunu receveir da yapmak zor oluyo. ondan soruyorum. bu ndb uzantılı kanal listesi bilgisayarda nasıl yapılır. bu konuda yardımı olabilecek var mı acaba

Bu cihazda kanal editörü şimdilik yoktur kanal sıralaması işlerini kumanda ile yapmaktayız.Diğer bilgiler hususuna gelince bu cihazda yedek aldığınızda kullanmakta olduğunuz ÖZEL Cccam+Ip tv bilgileride beraber gelir.İşte o yüzden bu şekilde hiç kimse kanal listesini kolay kolay vermek istemez,ayrıca her daim savunduğum olay kişinin kendi sistemine göre ayarlarını yapıp kanal listesini oluşturmasıdır.! Aklıma gelmişken size tavsiyem Türksat hızlı taramayı yaparak bu işi yapmayın çünkü bu şekilde yapılan taramada EPG bilgilerini göremezsiniz.Normal yollardan bu taramayı yapınki her şeyi ile tam takım olsun...

osimen

0
Üye
10 Ağu 2017
16
0
1
Bu cihazda kanal editörü şimdilik yoktur kanal sıralaması işlerini kumanda ile yapmaktayız.Diğer bilgiler hususuna gelince bu cihazda yedek aldığınızda kullanmakta olduğunuz ÖZEL Cccam+Ip tv bilgileride beraber gelir.İşte o yüzden bu şekilde hiç kimse kanal listesini kolay kolay vermek istemez,ayrıca her daim savunduğum olay kişinin kendi sistemine göre ayarlarını yapıp kanal listesini oluşturmasıdır.! Aklıma gelmişken size tavsiyem Türksat hızlı taramayı yaparak bu işi yapmayın çünkü bu şekilde yapılan taramada EPG bilgilerini göremezsiniz.Normal yollardan bu taramayı yapınki her şeyi ile tam takım olsun...

teşekkürler. uğraşacaz anlaşılan :nevreness: