Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HD 2000 FTA YOUTUBE SORUNU.

sinancolor

New member
Üye
14 Mar 2019
6
0
1
Merhaba arkadaşlar cihazı yaklaşık 3 ay önce aldım ilk aldığımda fişek gibi çalışıyordu sonra ne oldu bilmiyorum online güncelleme almamaya başladı. Ardından YouTube hata vermeye başladı hata derken şu şekilde kafasına göre takılıyor benim istediğim videoları açmıyor nerede uyduruk tarzım olmayan bir video varsa onu açıyor . Şu anda cihazda son sürüm yüklü USB ile yükledim ama hala YouTube sorunu devam ediyor. Fabrika ayarlarına da aldım ama ne yazık ki çözüme ulaşamadım. 3 aylık bir cihazda bu tür acayip olaylar çok canımı sıkıyor. Daha önce Redline kullanıyordum bu cihaza geçtim ama maalesef yine istediğim verimi alamadım bu konuda ne yapabiliriz. ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar cihazı yaklaşık 3 ay önce aldım ilk aldığımda fişek gibi çalışıyordu sonra ne oldu bilmiyorum online güncelleme almamaya başladı. Ardından YouTube hata vermeye başladı hata derken şu şekilde kafasına göre takılıyor benim istediğim videoları açmıyor nerede uyduruk tarzım olmayan bir video varsa onu açıyor . Şu anda cihazda son sürüm yüklü USB ile yükledim ama hala YouTube sorunu devam ediyor. Fabrika ayarlarına da aldım ama ne yazık ki çözüme ulaşamadım. 3 aylık bir cihazda bu tür acayip olaylar çok canımı sıkıyor. Daha önce Redline kullanıyordum bu cihaza geçtim ama maalesef yine istediğim verimi alamadım bu konuda ne yapabiliriz. ?

Merhabalar bu durumu NEXT merkez servise yani FABRİKAYA bildirerebilirsiniz onlar ilgileneceklerdir...

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Selamlar aynı sorun kardeşimin Next 2000 Fta cihazında da mevcut, ücretli alınan İp tv yi xpanele eklemek istediğimizde sürekli olarak hata veriyor online yazılımı cihaz kabul etmiyor??

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamlar aynı sorun kardeşimin Next 2000 Fta cihazında da mevcut, ücretli alınan İp tv yi xpanele eklemek istediğimizde sürekli olarak hata veriyor online yazılımı cihaz kabul etmiyor??

Sevgili forum dostlarım inanın ki defalarca yazdım vede uyardım ve dedim ki: Eğer ip TV için bu cihazı alacaksınız boşuna paranızı sokağa atmayın dedim.! Ama malum ucuz olsun her iside yapsın mantığı ile inadına gidip bu cihazı alıyorsunuz.Ahh be kardeşim boşu boşuna bu şekilde defalarca yazacaksiniz ama yapacak maalesef hiç bir şey yok.Bu cihaz adi üzerinde FTA cihazdır sadece uydu yayını vede izlenebilen şifreli bazı kanalları izlemeye yarar hepsi bu.! Sapkadan tavşan çıkarmaya hiç kimse boşuna ugrasmasin bu cihazın kapasitesi ip TV de maalesef yok hukmundedir.! Artik sanıyorum geriye yazacak bir şeyler kalmadı.'' PARAYİ VEREN DÜDÜĞÜ CALAR''

sinancolor

New member
Üye
14 Mar 2019
6
0
1
Fabrıkaya maıl attım ama donen olmadı . çağrı merkezını arayıp herkes bir dilden şikayet eder ise belkıde cozum gelir. 2000 HD FTA elimizde kaldı resmen . Keşke güncelleme yapmasalar o stabil yazılımda kalsaydı cihaz.