Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

hellas sat 39

zagor34

New member
Üye
23 Eyl 2019
14
4
3
hellas sat 39 uydusundan sinyal alamıyorum neden kaynaklı aceba bu uyduyu kullanan varsa sizde nasıl bilgi verebilir misiniz

zagor34

New member
Üye
23 Eyl 2019
14
4
3
forumda hellas sat 39 bulsatcım kullanan varsa lütfen bilgi verebilir mi ben sinyal alamıyorum sizde nasıl yeni lnb ve diseq de farklı portlar denedim yinede olmadı kullanan varsa sizde nasıl sinyal var mı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
forumda hellas sat 39 bulsatcım kullanan varsa lütfen bilgi verebilir mi ben sinyal alamıyorum sizde nasıl yeni lnb ve diseq de farklı portlar denedim yinede olmadı kullanan varsa sizde nasıl sinyal var mı

Evet bende 39E* Bulsat var yayınlarda hiç bir sorun yok sisteminizi bir bilene kontrol ettirin yayın alamamanız bir yerde hata yaptığıızı gösterir) .(Türksat çanağına bitişik olarak parmak lnb ile full izliyorum yayınları)

ertas71

0
Üye
19 Eyl 2015
16
20
3
İstanbul
Evet bende 39E* Bulsat var yayınlarda hiç bir sorun yok sisteminizi bir bilene kontrol ettirin yayın alamamanız bir yerde hata yaptığıızı gösterir) .(Türksat çanağına bitişik olarak parmak lnb ile full izliyorum yayınları)
O dediğin nasıl birşey dostum(parmak lnb)?Tek çanaktam mı oluyor bu iş?

ertas71

0
Üye
19 Eyl 2015
16
20
3
İstanbul

hüseyin22

0
Üye
9 Mar 2018
135
425
63
çanağına önden bakınca tüksat elembinin sağına yeni alacağın elembiyi(plastik cırt,kablo,bant..vs)yapıştırınca hellasatı rahatlıkla izleyebilirsin...

birkanbilir67

0
Üye
15 May 2018
16
4
3
Teşekkürler.Fiyat oldukça uygunmuş: ATLANTA TEK ÇIKIŞLI HD LNB (SLİM)
Bu lnb'yi Türksat çanak yanına monte edersem,Hellas3/4 uydusunu izleyebilirmiyim acaba İstanbul'dan 90cm çanak ile?Oturduğum yerde merkezi uydu sistemi var ama çanaklar ayarlı değil,o yüzden kanalların çoğu göstermiyor.Kendi çanaklarım var,onları kurmaya karar verdim.
verdiğin linkteki sitede kalmamış olabilir tekli satılmıyor diye biliyorum en az ikili satılıyor onun fiyatı 70 tl falan

Kanarya55

0
Üye
22 Kas 2016
61
5
8
Merhaba arkadaşlar bende hellas sat 39 uydusunu izlemek istiyorum suan türksat ve azersat izliyorum tek canak la bir tane slim lnb alsam yerlestirsem bu uydu icin kart mi gerekiyor kanallar şifreli galiba ne yapmam veya nerden yardim almam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim tsk
Not : uydum HOMETECH HT1010

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaşlar bende hellas sat 39 uydusunu izlemek istiyorum suan türksat ve azersat izliyorum tek canak la bir tane slim lnb alsam yerlestirsem bu uydu icin kart mi gerekiyor kanallar şifreli galiba ne yapmam veya nerden yardim almam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim tsk
Not : uydum HOMETECH HT1010

O cihazlar hakkında bir bilgim yok ama bazı bilgiler verebilirim.Egerki bu uydunun yayın yaptığı kapsana alaninda iseniz bir slim LNB alarak nasıl Azersati izliyorsunuz aynı şekilde Hellassatida izleyebilirsiniz bir üst mesajdaki resimden faydalanabilirsiniz.Bu yayınlar şifreli olduğu için ya cihazda freeshare ve onunda içinde bu yayınlar varsa izlersiniz.Yada Ccam ile içinde bu yayınlar olan server ile yine bu yayınları izleyebilirsiniz.