Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iOS 12.4 Beta 6 Yayınlandı

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
iOS-12.4-Beta-6-2.jpg

Apple bir yandan iOS 13 işletim sistemi için güncellemelerine devam ediyor bir yandan ise iOS 12’nin son sürümü için geliştirmeler devam ediyor. iOS 13 işletim sisteminin final sürümünün çıkışına daha uzun bir süreç var. Fakat iOS 12 güncellemesi için sona gelindi. Bu kez iOS 12.4 Beta 6 sürümü yayınlandı.
iOS 12.4 Beta 6 Neler Getiriyor?
Yeni beta sürümüyle beraber iOS 12.4 işletim sistemi için de sona gelinmiş oldu. Muhtemelen iOS 12.4 güncellemesi için son beta sürümü beta 6 olacak. Geliştiriciler için yayına açılan yeni sürüm, çok önemli bir değişikliği ise kullanıma sunmadı.
Yani göze çarpan bir yenilik söz konusu değil. Daha çok iOS 12.4 beta 5 sürümünde yer alan hataların giderildiğini söylemek doğru olacaktır.
iOS-12.4-Beta-6.jpg

En azından şimdilik tespit edilen bir yenilik yok. Biraz daha kararlı bir sürüm olarak karşımıza çıkan iOS 12.4 Beta 6 ile sona gelindiği ve çok kısa bir süre sonra final sürümünün yayınlandığını da görmek mümkün olacak.
iOS 12 için son güncellemenin final sürümünün gelmesiyle beraber nasıl değişikliklerin ortaya çıktığını daha net görme şansımız olacak.