Neler yeni

[*İOS/App] iOS 12.4.6 Yayınlandı

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#1
Eski iPhone ve iPad’ler için iOS 12.4.6 Yayınlandı


Apple, iOS 12.4.6 sürümünde hata düzeltmeleri ile birlikte performans ve güvenlik tarafında çeşitli geliştirmeler yaptı.

Apple, yeni cihazları için güncellemeyi eksik etmese de eski cihazlarını da unutmadı. Bildiğiniz gibi iPhone 6, iPhone 5s, iPad mini 2, iPod touch 6 gibi cihazlar iOS 13’e geçiş yapamıyor. Yeni yayınlanan iOS 12.4.6 sürümüne bu aygıtlarınız üzerinden güncelleme yapmanız mümkün.
Yeni güncelleme ön planda cihazlara yeni bir özellik getirmiyor. Bunun yerine bir takım hata düzeltmeleri, performansla ilgili ince ayarlar ve bazı güvenlik yamaları sunuluyor. Böylece cihazlarda stabilite ve güvenlik konularında iyileştirmeler yapılmış durumda.
Güncellemeyi yapmak için cihazınızın ana menüsü üzerinden Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yolunu izleyebilirsiniz. iTunes aracılığıyla temiz kurulum yapmak isterseniz sürüm dosyalarını aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz. Apple, iOS 12.4.6’nın önemli güvenlik güncellemeleri sağladığını söylüyor ve tüm kullanıcıların yüklemesini öneriyor.